Długo wyczekiwany odcinek o Aniołach już jest dostępny.

W nim poruszam następujące zagadnienia:

  • czym są Anioły?
  • w jakie mity o Aniołach wierzymy?
  • czy Anioły walczą z Demonami?
  • kiedy Anioł może Ci pomóc, a kiedy nie oraz jak rozmawiać z Aniołami, aby Cię wspierały
  • czy jesteś ludzkim Aniołem?
  • jak działają karty Anielskie i dlaczego zazwyczaj są trafione w punkt do Twojego pytania.

Zapraszam do poszerzenia Twojej świadomości o tych duchowych istotach. Ciekawa jestem, czego nauczył Cię ten odcinek, co Ci dał, czego nie dał i jakie są Twoje wrażenia po nim. Podziel się tym w komentarzu.

Życzę Ci ważnych wglądów w siebie podczas słuchania tego odcinka.

Honorata

SŁUCHAJ W SoundCloud LUB POBIERZ NA KOMPUTER

***

OBSERWUJ NAS I SŁUCHAJ W APLIKACJI SPOTIFY

LUB APPLE PODCAST/ GOOGLE PODCAST – wyszukując nazwę WYSOKIE WIBRACJE

***

ODTWARZAJ PRZEZ YouTube

Uzdrawianie niewspierających wzorcówZwiększanie połączenia z wyższą jaźniąOdblokowanie na finanse i wewnętrzne spełnienie

duchowekursy.pl

***

PRZECZYTAJ

Dzisiejszy odcinek jest tym – z tego co wiem, długo wyczekiwanym przez wiele osób. W nim poruszę temat Aniołów i tego, jak te anioły pomagają nam w naszym życiu. Na podstawie przesłań istot z szóstego wymiaru – RA, postaram się uzupełnić Twoją wiedzę na temat aniołów, a tym samym dać Ci szersze rozumienie tego, czym istoty anielskie są i jak działają.

Pamiętaj, że nie wszystko z tego, co będę mówiła, może być dla Ciebie prawdziwe i adekwatne do tego, w co wierzysz. Ale właśnie po to tutaj jesteś aby poszerzać świadomość i wybierać dla siebie to, co czujesz, ze jest ważne na ten moment twojego rozwoju.

Moja sugestia, podobnie jak w poprzednim odcinku podcastu, jest taka, abyś najpierw wysłuchała 41 odcinka wysokich wibracji, w którym wyjaśniam  więcej o 7dmiu gęstościach świadomości. On był niejako wprowadzeniem do kolejnych odcinków, ale też dla nas osobiście (dla mnie i dla Sylwii) takim otwarciem nowego etapu podcastu wysokie wibracje, dzięki któremu dałyśmy sobie przyzwolenie na poruszanie głębszych tematów z zakresu wielowymiarowej duchowości. W tym także tematów metafizycznych czy mistycznych – które są w naszym ludzkim świecie wciąż poza rozumieniem naszego umysłu. Jednak są bardzo blisko naszego czucia. Naszego, czyli osób wysokowrażliwych i mocno empatycznych.

Kiedy siadałam do rozpisania sobie punktów dzisiejszego odcinka, i robiłam to z pomocą Sylwii, to obydwie zgodnie stwierdziłyśmy, że chcemy aby to był dla Ciebie przede wszystkim użyteczny przekaz, który pomoże Ci zrozumieć, jak korzystać z mocy Twoich aniołów. I choć na początku rozpisywałyśmy sobie więcej szczegółów, to ostatecznie – po ponownym przystąpieniu do tworzenia tego odcinka, wyraźnie poczułyśmy, że wiele z tych rzeczy jest zbędna i nie wniesie niczego nowego w Twoje życie. A tu chodzi o to, aby ten podcast przede wszystkim wspierał Cię w zmianie i Twoim rozwoju duchowym.

My od dawna wiemy, jak wspierającym i uzdrawiającym jest korzystanie ze wsparcia aniołów, ale też nie od początku wiedziałyśmy jak z niego poprawnie korzystać. Dopiero z czasem przyszło to rozumienie, a nawet po prostu bardziej czucie. Ale zanim do tego przejdę to chcę przedstawić ci punkty, przez jakie dziś przejdę podczas tego odcinka.

Zacznę od tego, czym są anioły i co to znaczy że pomagają nam one w rozwoju duchowym. Później powiem chwilę o legendach, mitach ale też rozwieję niektóre z tych mitów, mówiąc o tym, jak anioły wspierają nas ludzi. Odpowiem też na pytanie czy i jak anioły walczą z demonami.

W dalszej części odpowiesz sobie na pytanie, czy jesteś ludzkim aniołem. Jak możesz z tego wsparcia aniołów korzystać na co dzień i w czym chętnie aniołowie Ci pomogą. Podam też parę przykładów z naszego życia, kiedy czułam to wsparcie. A na koniec powiem chwilę o kartach anielskich. Nie żadnych konkretnych, po prostu o różnych kartach, z których wiem, że wiele osób korzysta. My same z resztą też.

No to co, zaczynamy?

Pamiętaj proszę, że Twój umysł będzie miał tendencję – bo taki jesteśmy obecnie skonstruowani – do wkładania wszystkiego tego, o czym będę mówiła – w taką linearną formę, czyli w nieokreśloną i odległą przyszłość lub też nieznaną i odległą przestrzeń.

Natomiast, nie zapominaj proszę, wiele z tych rzeczy dzieje się w tu i teraz. Nawet, jeśli poza zasięgiem Twojego wzroku, to na pewno w zasięgu Twojego intuicyjnego czucia i odbioru. Dlaczego tak się dzieje? Jak mówiłam w 41 odcinku, jesteś Wszechświatem, żyjesz we Wszechświecie i masz w sobie ogrom wszechświatów. Jesteśmy jednością, złożoną z nieskończoności, która non stop się rozwija i ewoluuje. Anioły nie są wcale tak odległe od nas, jak w wielu przypadkach może nam się wydawać.

Czym są anioły? Po przejrzeniu różnych przypowieści z biblii czy po wysłuchaniu przesłań Ra, ale też innych materiałów, które możesz znaleźć w internecie czy na półkach księgarni – łatwo można wywnioskować, że anioły to duchowe byty. A skoro duchowe, to właśnie poza zasięgiem ludzkiego widzenia.

I choć wielu twórców na przestrzeni wieków próbowało ubrać anioły w jakąś formę – dziś dobrze nam znaną, skrzydlatą ludzką postać kobiecą lub męską w białych szatach, to jednak nie możemy zapominać, że te wszystkie obrazy są jedynie ilustracją archetypu – ok być może widzianego wiele milionów lat temu, może w starożytnym Egipcie, jednak większej zbiorowości, nieznanemu bo niewidzialnemu. Coś jednak sprawia, że wielu z nas mocniej wierzy w anioły niż w samego Boga. Dlaczego tak się dzieje? Może dlatego, że właśnie intuicyjnie czujemy ich obecność lub wiemy, że sami jesteśmy aniołami w ludzkiej skórze? Na to pytanie sama odpowiesz sobie dziś, podczas słuchania tego odcinka.

Z 6, 12 czy 36 sesji przesłań od Ra możemy wywnioskować, że anioł to dusza, która osiągnęła poziom od późnej czwartej po szóstą gęstość świadomości. Czyli po prostu, zamiast ludzkiego – chemicznego ciała, objawia się przez ciało elektromagnetyczne. To wyjaśnia nam wiele na temat tego, jak wygląda anioł. To co dziś oglądamy na obrazach, jako biała postać ze skrzydłami to świetlisty byt, który wybrał drogę służenia innym, a tym samym podnoszenia swojej świadomości w imię kroczenia ścieżką dodatniej polaryzacji.

Jak już wiesz z dwóch poprzednich odcinków wysokich wibracji, każda dusza wybiera, pomiędzy ścieżką światła a ścieżką mroku. Niemniej, to co może być niejasne dla wielu osób, to że każda ścieżka ostatecznie służy naszemu rozwojowi. Bez względu na to, co wybieramy dziś w naszym życiu, Twoja i moja dusza i tak się rozwijają i nawet jeśli jakiejś duszy uda się być zobowiązaną wobec mroku, to i tak ostatecznie, w dalszych gęstościach świadomości, nie wygra z harmonią miłości i światła.

Ten rozwój naszej duszy tutaj w tym świecie zapewniamy sobie przez kontrasty czy też dualizm, który w naszej gęstości trzeciej, ziemskiej przeważa. Tym samym serwujemy sobie możliwość wyboru tego, jaką wibracją pokierujemy się w każdej chwili, w każdej sekundzie. Czy tą płynącą z poziomu światła czy mroku.

Anioły więc to są dusze, albo też zbiory dusz, które w swojej świadomości kierują się ścieżką światła i miłości, służąc innym – a tym samym też rozwijając siebie. Zbiory dusz dlatego, że jak mówi Ra- w wyższych poziomach świadomości, te dusze, które współdzieliły miłość od początku swojego istnienia między sobą, łączą się w zbiory wymieniające się informacjami i mądrością przez połączenie telepatyczne. I tutaj przychodzi nam odpowiedź na pytanie, jak to możliwe, że jeden anioł możne być w wielu miejscach na raz. Oraz, widzimy przez to, że tak naprawdę nigdy nie tracimy ludzi, z którymi się tutaj spotykamy i których kochamy. Bo zawsze jesteśmy połączeni, aby służyć sobie wzajemnie i służyć innym – dodając do swojego zbioru kolejne dusze.

Przez rożne fragmenty biblii, które zostały zinterpretowane w sposób dosłowny, możemy wnioskować, że anioły w jakiś sposób walczą z demonami, aby chronić ludzi przez zagładą. Natomiast, jak już wiesz, chociażby z poprzedniego odcinka podcastu, wiele przesłań czy historii przekazywanych w nowym i starym testamencie mają w sobie ukryte przekazy. I tak jak patrzę i rozumiem to dziś, przez pryzmat rozwoju duchowego – to wiem, że anioły nie walczą z demonami tylko obdarzają te energie mroku miłością i światłem, przez co mrok czy też cień uzdrawia się sam.

To jest widoczne i namacalne także w naszym świecie, kiedy na gniew i agresję reagujemy tym samy, to osoba agresywna rośnie wtedy w siłę i walka się pogłębia. Kiedy na te negatywne emocje i zachowania działamy miłością, akceptacją i walki nie podejmujemy, wtedy to co negatywne wypala się ze swojej mocy i transformuje się ostatecznie w miłość.

Teraz, kiedy już wiesz, czym są anioł, to mogę na chwilę przejść do tematu rozwoju duchowego w kontraście do rozwoju materialnego i fizycznego.

Wielu z nas wierzy w to, że może prosić swoje anioły o pomoc. Jednak, kiedy nie rozumiemy jak prosić o tę pomoc i jak działają anioły, to okazuje się, że w wielu przypadkach kończymy z frustracją, zwątpieniem i ostatecznie – poddaniem wiary w ten duchowy aspekt wsparcia od sił wyższych.

Tutaj przychodzi potrzeba dokładnego zrozumienia różnicy pomiędzy duchowością, a fizycznością. Ponieważ anioły są istotami duchowymi, to wspierają nas i niosą pomoc w zakresie duchowego rozwoju. A dopiero nasza duchowa transformacja zmienia nasz świat fizyczny. Co to oznacza? Oznacza to, że Twoje anioły nie podpowiedzą Ci, jaką drogę masz wybrać i nie pokażą Ci wyraźnie, jaką decyzję podjąć – czy to w kwestii miłości Twojego życia czy wygranej w totolotka. Anioły to istoty duchowe o bardzo rozwiniętej świadomości i mądrości, która każe im przestrzegać prawa wyboru. Żaden anioł więc nie pomoże Ci podjąć decyzji, bo decyzję musisz podjąć ty – w zgodzie ze swoją wolną wolą. Anioł – jakkolwiek prosisz go o pomoc, może jedynie w Twoim kierunku wysłać energię miłości i światła, abyś Ty wybrała dla siebie z poziomu wyższych wibracji. to jednak, czy dopuścisz do siebie tę energię miłości i światła, i wybierzesz z jej poziomu – zawsze zależy tylko od Ciebie.

I proszę, przypomnij sobie jak ostatnio modliłaś się do swojego anioła. Może np chciałaś, aby pomógł Ci podjąć jakąś decyzję w sprawie trudnej relacji czy też pracy zawodowej. Kiedy nie dostajemy odpowiedzi w świecie fizycznym, to w wielu przypadkach wydaje nam się, że te modlitwy nic nie przynoszą. Tymczasem, dzieje się tak wtedy kiedy nie dopuszczamy do głosu tej swojej duchowej natury, która zawsze zna rozwiązania płynące z poziomu miłości – do siebie i innych. Wszystkie te przypadki wysłuchanych modlitw, kiedy niby nagle i niby znikąd postawiły na Twojej drodze nowe osoby, które Ci w czymś pomogły albo po prostu – zdarzenia ułożyły się we wcześniej niedostrzegalną synchroniczność – to sygnał dla Ciebie, że otworzyłaś się na przyjęcie miłości i światła od Twoich duchowych przewodników i stróżów.

I ja powiem Ci, że kiedy to zrozumiałam, to od tego czasu praktycznie codziennie rozmawiam sobie ze swoimi aniołami – wyraźnie czując ich obecność duchową przy mnie. Zawsze wtedy, kiedy mam jakąś decyzję do podjęcia, która ma wpływ na mój dalszy rozwój – to zatapiam się wtedy w swojej duchowej naturze. I kiedy za bardzo racjonalizuję, analizuję i tłumaczę sobie umysłem – lub też z poziomu ego, które zna tylko te automatyczne reakcje – to wtedy wiem, że kieruje się pomrocznością umysłu. Lub też po prostu nie dopuszczam miłości i zrozumienia. Wtedy, podjęte w ten sposób decyzje skutkują w wielu przypadkach dalszymi nieprzyjemnymi doświadczeniami i emocjami. Zawsze wtedy, kiedy posłucham głosu swojej duszy, która jest w połączeniu z moimi aniołami – to wtedy każda taka decyzja i działanie procentują na plus.

I tutaj chyba muszę jeszcze dodać, że każdy anioł wie, że dla naszej duchowej drogi i ewolucji ważniejszy jest rozwój niż tymczasowy komfort. Więc nawet, jeśli jakaś decyzja jest dla Ciebie trudna do podjęcia i niewygodna dla ego, ale wiesz, że płynie z miłości i intuicji – to wtedy koniec końców taka decyzja będzie się opłacać.

Co mam tutaj na myśli?

Np ja i Sylwia podjęłyśmy w pewnym czasie naszej działalności biznesowej parę takich decyzji, gdzie odmówiłyśmy klientom współpracy, mimo że pieniądze byłyby z tego dobre. rezygnowałyśmy z tymczasowego komfortu na rzecz świadomości, że podjęcie takie współpracy nie byłoby rozwijające w kierunku naszej misji. Tym samym, czułyśmy, że mogłoby to spowodować więcej strat w zakresie naszego rozwoju duchowego, niż zysków. Zaufałyśmy tym przeczuciom i one dały nam nowe możliwości – których wcześniej, w momencie takich decyzji nie byłyśmy przecież pewne. Wszechświat nie dał nam diagramu w formie rozwiązania, pod tytułem – jak nie podpiszecie tej umowy, to czeka na Was coś lepszego. Zaufałyśmy, że na pewno czeka, bo sami jesteśmy wszechświatem i kreatorem swojego życia. Więc – zaufałyśmy sobie i tej duchowej sile, która nas wspiera. Niemniej jednak, kiedy przy podobnych sytuacjach nie posłuchałyśmy tego głosu i jeszcze zdarzyło nam się zadziałać przez potrzebę tymczasowego komfortu, to zawsze niejako cofało nas na tej ścieżce rozwoju fizycznego i materialnego. Rozumiesz?

Natomiast… Pamiętaj proszę, że Twoi duchowi przewodnicy, czy też anioły, wiedzą, że każda decyzja którą podejmujesz – jest dla Ciebie dobra. Każda jest dla Ciebie rozwijająca i każda decyzja – ostatecznie – na drodze ewolucji Twojej duszy – zaprowadzi Cię do miłości i światła. To od Ciebie zależy jak szybko to się stanie i czy w tym wcieleniu pozwolisz sobie doświadczać nieba.

I to też jest odpowiedź na pytanie – jak korzystać ze wsparcia aniołów. Kiedy myślisz o czymś, pragniesz czegoś, medytujesz, wysyłasz intencję czy modlisz się – to w tym samym czasie bądź wrażliwa na te impulsy w ciele i otwarta na miłość. Aby te wibracje miłości pozwoliły Ci poczuć najlepszą odpowiedź i najlepsze rozwiązanie. Natomiast, nie oczekuj od swoich aniołów rozwiązań i odpowiedzi w formie fizycznej czy materialnej bo to Ty jesteś tym odbiornikiem częstotliwości emocji i jednocześnie twórcą. Zatem, jedynie Ty, przez swoje wybory i emocje możesz wykreować to, co fizyczne. Anioły wspierają Cię duchowo.

To chyba będzie dobry moment, aby powiedzieć o tym, jak działają karty anielskie i czy w ogóle działają. Znam wiele osób – z resztą sama jestem jedną z nich, która kiedy wyciąga karty anielskie to jest zdumiona jak odpowiedź płynąca z przesłania karty jest tą odpowiedzią, która wpasowuje się w okoliczności na temat zadanego pytania.

Jeśli kiedykolwiek korzystałaś ze wsparcia kart anielskich podczas swoich życiowych wyborów, to możesz się na pewno sama do tego odnieść. Dlaczego tak się dzieje, że te przesłania są tak trafne? Wiele osób mówi, że dlatego że one są po prostu uniwersalne. I tak, owszem, coś w tym jest. Przesłania są uniwersalne tak samo, jak Wszechświat zawiera w sobie uniwersalne prawa. Z drugiej jednak strony – nawet, jeśli przesłanie jest uniwersalne, to nie zawsze jedna karta pasuje do każdego wcześniej zadanego pytania i nie każda anielska karta wstrzela się dokładnie w jedną sytuację.

To tutaj warto zwrócić uwagę na to, jak działa Twoja energia, która przyciąga do siebie zbieżne okoliczności i zbieżne częstotliwości. Jeśli emanujesz danym zestawem wibracji czy też emocji względem konkretnej sprawy, to dostajesz odpowiedzi, które wstrzeliwują się w energię płynącą z Twojego pola serca. Twoja wyższa jaźń, czy też duchowi przewodnicy pokazują Ci wyraźnie na jaki aspekt swojego człowieczeństwa, a w tym na jakie emocje powinnaś zwrócić uwagę, aby Twoja sprawa rozwiązała się dla Ciebie i rozwijała w najlepszy możliwy sposób. Z jednej więc strony można powiedzieć, że przyciągnęłaś sobie taką, a nie inną kartę, a z drugiej, że dostajesz odpowiedź od swoich aniołów o tym, na co zwrócić uwagę, aby pomóc sobie i wybrać z poziomy poszerzonej świadomości.

I choć moja wypowiedź nie była do końca tak poukładana jak zakładałam na początku to chyba w końcu dochodzimy do odpowiedzi na pytanie, czy jesteś ludzkim aniołem.

Ze wszystkich dotychczas poruszonych przesłań od Ra – istot z 6 wymiaru, możemy podsumować, że te dusze, które wybierają ścieżkę dodatniej polaryzacji, w miarę swojej ewolucji i rozwoju służenia innym – dochodząc do 4tej gęstości świadomości-może wybrać swoją dalszą drogę. Ta gęstość cechuje się przechodzeniem pomiędzy ciałem chemicznym w elektromagnetyczne oraz pełnym odblokowaniem czakry serca, charakteryzującej się kolorem zielonym.

Ra mówi nam, że wiele dusz wybiera aby ze swojego elektromagnetycznego bytu – czy też istnienia, ponownie wrócić – do istnienia fizycznego, w ludzkiej postaci, aby przez to nadal służyć innym, a jednocześnie sobie przez rozwój i doświadczenia ziemskie.

W przesłaniach od ra używa od sformułowania – wędrowiec. To właśnie istota, która osiągnęła już świetliste ciało, ale wybiera po uzgodnieniu ze swoim zbiorem dusz, że wraca, aby dalej służyć innym. No i teraz – spośród wszystkich wędrowców, których dusze wracają do fizycznego świata, według ra – tylko do 10% z nich uświadamia sobie, że znaleźli się na ziemi po to, aby szerzyć tutaj miłość i po to, aby wykonać tutaj swoją większą misję. Czyli tak naprawdę niewielki odsetek wędrowców – starych dusz odnajduje się tutaj i dociera do swojej poszerzonej świadomości o sobie. A tym samym – Ci którzy się nie przebudzają do swojej duchowej natury, ponownie obudzą się w trzeciej gęstości świadomości. Co ważne, to te dusze, które przebudzają się w tej gęstości do swojej duchowej natury to mówi się o nich, że przypominają one sobie o swojej prawdzie. Ale – to nie znaczy że przypominają sobie wszystkie poprzednie wcielenia i ten kontakt z istotami świetlistymi. To tak nie działa. Duchowo po prostu czujesz, że trochę jesteś nie z tego świata i wiesz, że masz w sobie większe wołanie. Ale Twoja pamięć umysłowa nie pozwala Ci na przypomnienie sobie poprzednich wcieleń, bo jak mówi Ra – każda dusza musi grać według zasad danej gęstości. Zasadą naszej gęstości jest pełne zapomnienie o pełnej ewolucji duszy. Zapominamy po to, aby każdorazowo dokonywać w pełni autentycznego wyboru polaryzacji – dodatniej lub ujemnej. Nie tylko w danym wcieleniu ale też w każdej sekundzie tego wcielenia.

I to jest w sumie ważne przesłanie szczególnie pod kątem osób, które dziś na mediach społecznościowych promują się, jako istoty z innych planet. Bo takie określanie siebie, jako dziecko gwiazd, indygo, mieszkaniec Atlantydy czy wędrowiec to jednak mocny wskaźnik takiej ludzkiej potrzeby płynącej z ego, a nie pełnej świadomości o jedności. Zwyczajnie – po prostu nie mamy możliwości przypomnienia sobie o poprzednich wcieleniach – a jeśli dostajemy takie przekazy w snach czy podczas medytacji i wglądów – to powinna to być informacja dla nas. I raczej warto w takim wypadku zachować więcej pokory dla samego przekazu, ze świadomością, że przecież nie jest się przez to bardziej wyjątkowym od innych. Jesteśmy jednością i nie ma czegoś takiego, jak lepszy czy gorszy. Potrzeba wyróżniania się w taki sposób to tylko wskaźnik, że wciąż tworzymy więcej dualności i kontrastów niż jedności.

Po tym, co powiedziałam, sama i sam możesz sobie odpowiedzieć – na podstawie tego co czujesz, czy jesteś wędrowcem lub też aniołem w ludzkiej postaci.

I na koniec jeszcze, małe podsumowanie. Anioły, to istoty duchowe, które pomagają nam rozwijać naszą duchową naturę. Anioły nie walczą z demonami i istotami mroku, bo nie muszą. Po prostu obdarzają je miłością, aby one mogły się uzdrawiać i transformować. Anioły są wszędzie, w jednym czasie i zawsze są dla nas dostępne, kiedy tego potrzebujemy. Czasem to my po prostu zapominamy że możemy je prosić o wsparcie lub nie wiemy, jak z tego wsparcia korzystać. Mam nadzieję, ze po dzisiejszym odcinku już dokładnie wiesz. Ilość aniołów jest nieskończona – dlatego, że w 5tej i 6tej gęstości świadomości łączymy się w zbiory lub też konfederacje dusz. I choć umysł podpowiada nam, że to jest gdzieś w dalekiej przyszłości i odległym wymiarze, to pamiętaj, że jesteś wszechświatem, żyjesz we wszechświecie i masz w sobie ogrom wszechświatów – dlatego weź pod uwagę, że to wszystko dzieje się w jednym czasie na wielu płaszczyznach. A kiedy uznasz ten koncept za prawdziwy – dlatego, że tak czujesz, to stąd już niedaleko do zrozumienia, że Twoje anioły to po prostu Ty i zbiór ludzi których kochasz w formie duchowej, czuwający nad tobą będącą i będącym w tej ziemskiej gęstości.

Dziękuję Ci za wysłuchanie do końca dzisiejszego odcinka podcastu wysokie wibracje, koniecznie daj znać, jak ten odcinek wpłynął na Ciebie, co Ci dał, czego nie dał, co mam dopowiedzieć lub doprecyzować – być może w formie innego odcinka lub krótkich video, które znajdziesz na naszym kanale youtube.

Dziękuję, że jesteś i do usłyszenia w innych odcinkach podcastu wysokie wibracje.