Loading...
PODCAST – Wysokie Wibracje2021-04-07T20:58:38+00:00

WYSOKIE WIBRACJE to podcast poświęcony tematyce rozwoju duchowego, emocjonalnego i mentalnego. Gospodarzami podcastu są Honorata Lubiszewska i Sylwia Sikorska. Jeśli jesteś zainteresowana poszerzaniem własnej świadomości o sobie, o tym, jak działają Uniwersalne prawa Wszechświata, jak połączyć się ze Źródłem Wszystkiego Co Jest i czerpać moc z niego – zapraszamy Cię do słuchania odcinków naszego podcastu.

Poza audycjami, w których rozmawiamy między sobą na konkretny temat, zapraszamy także ciekawych gości. Zazwyczaj są to osoby, które same poznałyśmy na swojej ścieżce rozwoju i których punkt widzenia może wnieść wiele dobrego dla Twojego rozwoju.

Naszą intencją jest dzielić się tym, czego same doświadczyłyśmy. To właśnie praktykowanie duchowości w połączeniu z ciągłym rozwojem biznesowym, pozwala nam cieszyć się wolnością wyboru, wnosi wiele spokoju w nasze codzienne życie i daje spełnienie w każdej ze sfer.

Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, ZAPOZNAJ SIĘ ZE SKALĄ WIBRACJI, którą opracował merytorycznie Dawid R. Hawkins. Następnie poczuj, który poziom dziś jest Ci najbliższy, a później zdecyduj do jakiego dążysz.

Wysokie Wibracje

PODCAST – WYSOKIE WIBRACJE

Przejdź do góry