Co jako pierwsze przychodzi Ci na myśli kiedy przywołujesz frazę “magiczne” lub “nadludzkie zdolności”. Pewnie nic innego, jak kryształowa kula, latające w powietrzu przedmioty czy widzenie postaci, które niczym nie przypominają ludzi i zwierzęta?

Mamy nadzieję nie rozczarować Cię, pisząc że nie tak objawia się zdolność prekognicji, intuicji, jasnoczucia czy widzenia ponad zmysłem wzroku.

Tym artykułem chcemy pomóc Ci rozpoznać, jak do tej pory objawiają się różne dary, które masz wpisane w swoje DNA. Bez względu na to, czy dziś twardo stąpasz po ziemi czy często odlatujesz w odległe przestrzenie – każdy z nas ma intuicyjne zdolności w sobie. W zależności od naszego sposobu bycia i poziomu uważności na siebie, swoje odczucia i emocje – możemy je wypracowywać świadomie lub też przysłonić kompletnie.

Jak rozpoznać swoje magiczne zdolności?

W pierwszej kolejności zadaj sobie pytanie o różne sytuacje, w których Twoje czucie względem jakiegoś zdarzenia było tak silne, że aż niemożliwe do pominięcia. Może dotyczyło kogoś z Twoich bliskich? Może była to krótka myśl, która zaraz po przyjściu się zmaterializowała? Jak często miewasz takie, niby przypadkowe odczucia?

Krokiem drugim może być rozpoznanie z listy poniższych zdolności, czy któraś szczególnie opisuje Ciebie.

Czytanie symboli (Tarot, karty Anielskie, karty z symbolami, liczby, układ planet)

Masz łatwość w rozpoznaniu układu kart, które objawiły się po wylosowaniu ich z konkretną intencją – dla siebie lub dla innych. Znaki i symbole przemawiają do Ciebie. Intuicyjnie rozumiesz ich znaczenie, bez większego namysłu. Samo patrzenie na symbol daje Ci jasny wgląd w sytuację, pytanie czy przyszłe zdarzenia – nawet, jeśli pytanie nie zostało przekazane Ci werbalnie od kogoś.

Czytanie energii i przekazów zwierząt

Patrzysz na jakieś zwierzę i od razu wiesz, co chce Ci przekazać. Różne zwierzęta lgną do Ciebie i potrafią wpatrywać się w Ciebie, jak zaczarowane. Nie masz problemu ze zrozumieniem potrzeb jakiegoś zwierzęcia i umiesz mu szybko pomóc te potrzeby zrealizować. Często też rozmawiasz ze zwierzętami, jak rozmawia się z ludźmi i nie masz wątpliwości co do trafności tych słów.

Pisanie i mówienie intuicyjne (channeling)

Jeszcze przed chwilą nie było to dla Ciebie jasne, co przekażesz i w jakiej formie, ale gdy siadasz w skupieniu i bierzesz długopis lub otwierasz usta, słowa zdają się wypływać przez Ciebie, jakby nie były udziałem Twojej osobowości. Często po takim doświadczeniu nie pamiętasz, co było przez Ciebie wypowiedziane lub musisz odczytać na głos swoje zapiski, aby je sobie uświadomić. Zbory tych słów są jak z innego wymiaru i zawsze przekazują jakąś istotną, wielowymiarową wartość.

Zdolności uzdrawiania

Nie jesteś specjalistą w dziedzinie medycyny i leczenia, ale dobrze wiesz, na czym polega wyzwanie – Twoje lub osoby, która do Ciebie przychodzi. Jesteś w stanie rozpoznać wzorzec lub zbiór schematów, które objawiają się w postaci choroby i tak pokierować kogoś, aby z pomocą bezwarunkowej miłości i kilku niekonwencjonalnych metod, sam się uzdrowił.

Twoje zdolności uzdrawiania mogą nazywać się jakąś konkretną metodą, ale jednocześnie wiesz, że to nie metoda uzdrawia tylko podejście z poziomu zero i praca na polu czystego światła – nieograniczone wierzeniami czy metodami.

Prekognicja

Masz przebłyski obrazów, które dotyczą przyszłości. Twoje myśli często się materializują. Czasem w bliskiej a czasem w odległej perspektywie czasu. Czasem Twoje przewidywania zdają się nie mieć sensu, dopóki nie objawią się w świecie materii. Niekoniecznie przewidywania te dotyczą nieprzyjemnych doświadczeń, choć na te większość osób bardziej zwraca uwagę.

Jasnowidzenie

Masz przebłyski obrazów, które dotyczą przeszłości lub równoległych wymiarów rzeczywistości. Widzisz w umyśle i umiesz rozpoznać najbardziej prawdopodobny dla siebie lub dla kogoś wariant rzeczywistości – który może się zmaterializować, gdy po drodze spełni się pewne warunki (potencjały). Twoje widzenie w tym przypadku dotyczy obrazów, tekstur, widzenia różnych form i kolorów światła. Twoja zdolność jasnowidzenia pomaga Ci też w pracy uzdrowiciela, bo daje Ci możliwość wglądu w konieczne do zrealizowania potencjały w celu dążenia do zdrowia.

Jasnoczucie lub jasnosłyszenie

Podobnie, jak w przypadku jasnowidzenia, jednak z tą różnicą, że Twoje czucie dotyczy wyraźnych odczuć w ciele oraz różnych fraz lub pełnych zdań słyszanych w umyśle na wcześniej zadane (nawet niewerbalnie) pytanie.

Wyżej wymienione zdolności specjalnie nie zawierają przy sobie konkretnych nazw metod, jak numerologia, astrologia, oczyszczanie aury, czakr, reiki, theta, ustawienia systemowe… Lub stosowanie atrybutów, jak kryształy, świece czy zioła. Jak możesz dzięki temu zauważyć – rozwijanie Twoich magicznych zdolności nie musi być uzależnione od metody ani zawężać się tylko do jednego sposobu.

Weź też pod uwagę, że to nie jest cała lista możliwych zdolności. Wymieniłyśmy tylko te najbardziej popularne, aby dać Ci szybki wgląd w siebie. Przy okazji czytania tych opisów mamy też nadzieję, że przyszło Ci do głowy wiele pytań. Jedno, podstawowe:

Jak mam rozpoznać, czy to pochodzi z ego, czy z czegoś innego? Tym zajmiemy się podczas szkolenia BHP współczesnej SZEPTUCHY.

Jeśli temat rozwijania swoich darów interesuje Cię nie od dziś, pewnie już nie raz przyszła do Ciebie konsternacja i silne niedowierzanie, gdy ktoś inny mówił o tym, że widzi dziwne stwory w ludziach albo kolory aury wokół ludzkich postaci. Zastanawiasz się, jak to jest możliwe i czy w ogóle?

Z naszego doświadczenia (odkrywania i wzmacniania własnych darów) mamy kilka wniosków. Główny jest taki, że ego potrafi nas wszystkich łatwo zwodzić, aby tylko przypisać sobie jakąś formę nobilitacji ponad innymi ludźmi. Zatem, nie każda historia o „widzeniu” jest prawdziwa. Wiele z nich jest przerysowanych. Inny wniosek jest taki, że gdy już zaczynasz widzieć – i tak jesteś TŁUMACZEM dla swojego widzenia. Więc jakaś forma umysłowego udziału nadal jest tutaj potrzebna. Gdy nie masz swojego ego w ryzach – będzie ono przekolorowywało Twoje widzenie samo – czasem do takiej skali, w której zgubisz się kompletnie w tym, co pochodzi z pola czystego światła a co z przywiązań osobowości.

I może właśnie przez to, że wiele osób odkrywających swoje zdolności, nie umie poradzić sobie z przywiązaniami i nieuzdrowionymi ranami osobowości – inni ludzie boją się wchodzić głębiej w ten temat. By nie zostać uznanym za dziwnych, szalonych czy (w najlepszym przypadku) odłączonych od zmysłów… Jak myślisz? Masz jakieś własnej obserwacje na ten temat?

Daj znać, w jakich zdolnościach odnajdujesz siebie? Jakie chcesz zacząć świadomie rozwijać? W jaką pułapkę metodologii lub ego widzisz, że wpadłaś?