22 PYTANIA DLA PODSUMOWANIA 2022 ROKU PONIŻEJ 📃🖋️

Lubimy ten czas pomiędzy Świętami, a Nowym Rokiem. Świat zdaje się w nich nieco zwalniać. Jakby pogubił się w kalendarzu.

To idealny czas na wrażliwość, nostalgię i podsumowania.

Poniżej stworzyłyśmy listę 22 pytań, aby pomóc Ci nieco w tym wewnętrznym procesie przygotowań do tego, co przed Tobą w nadchodzącym roku.

Popracuj z nimi, jeśli chcesz. Ale ostrzegamy – niektóre pytania nie będą wygodne i zdecydowanie wymagają połączenia serca i umysłu.

1. Jakie metody pomagały mi w tym roku najszybciej wrócić do swojej wewnętrznej mocy?
2. Czego o mnie samej/ samym nauczył mnie ten rok i jak te lekcje mogą mi pomóc w nadchodzącym roku?
3. Jakie najważniejsze lekcje o relacjach z innymi wyciągam z mijającego roku i jak pomogą mi one w 2023?
4. Jakie lekcje dało mi w tym roku moje ciało i zdrowie oraz jak te lekcje posłużą mi w nadchodzącym roku?
5. Jakie najważniejsze lekcje o relacji z finansami wyciągam z mijającego roku i co zabieram ze sobą w kolejny?
6. Które obszary mojego życia wymagają opieki, uwagi i pielęgnacji z mojej strony w nadchodzącym roku i jak chcę o nie zadbać?
7. W jakim obszarze nie jestem jeszcze w zgodzie ze swoim Wyższym “JA” i jakie decyzje muszę podjąć oraz wprowadzić w życie, aby poczuć integralność?
8. Za jakie decyzje i działania mijającego roku jestem sobie wdzięczna/y?
9. Z czego muszę zrezygnować, aby zrobić miejsce na skok kwantowy w przyszłym roku?
10. Czego mogę robić mniej w sferze relacji ze sobą/ z innymi/ ze zdrowiem/ z ciałem/ z finansami, aby mieć bardziej zadowalające i spełniające mnie wewnętrznie efekty?
11. Z jakimi przekonaniami pożegnałam/łem się w tym roku (na swój temat, na temat innych ludzi czy życia i świata ogólnie)?
12. Co było źródłem największego stresu/ lęku w mijającym roku i co mogę oraz chcę dla siebie zrobić, aby w przyszłym roku było go mniej?
13. Jakie marzenia czekają na mnie do spełnienia w 2023 roku?
14. Co i komu mogę “oddelegować”, aby poczuć, że mam więcej czasu i dobrego wpływu na swoje zdrowie mentalne i fizyczne?
15. W co jeszcze trudno mi uwierzyć, ale chcę się na to otwierać z ciekawością w nadchodzącym roku?
16. Kim będę dla siebie, jeśli stracę wszystko, co mam i co daje mi poczucie bezpieczeństwa?
17. Jeśli spotkam się teraz ze swoim wewnętrznym dzieckiem, zamykając oczy – co ono zechce mi powiedzieć, w ramach podsumowania mijających 12 miesięcy?
18. Jakie definicje (definicje czego) udało mi się poszerzyć lub przeramować na przestrzeni ostatniego roku i jak brzmią te zaktualizowane?
19. Jakie wewnętrzne i ciche zobowiązanie chcę podjąć wobec samej/samego siebie na kolejnych 12 miesięcy (co sobie obiecuję i dlaczego)?
20. W jakim obszarze życia czuję się jeszcze zbyt komfortowo, aby w nim dokonać transformacji i wyjść z koła błędnych przekonań?
21. Co było dla mnie najczęstszym źródłem szczęścia i spełnienia w 2022 roku?
22. Co jest dla mnie najważniejsze i dlaczego chcę o to dbać w kolejnych latach?

Jeśli czujesz, że nadchodzący rok może być wymagający pod względem mentalnym czy energetycznym – zapewnij sobie wsparcie na następne 12 miesięcy…

Dołącz do grona uczestników przestrzeni wielowymiarowego rozwoju w ŹRÓDLE.

Pięknych wglądów podczas odpowiadania sobie na powyższe pytania! Podziel się nimi z innymi, jeśli czujesz, że mogą komuś pomóc poszerzyć świadomość!

Honorata, Sylwia

#podsumowania #wspomnienia #wdzięczność #lekcje #rozwój #świadomość #energia #wibracje #wysokiewibracje #źródło #moc #embraceyourlife