Każde stworzenie ma swoją WIBRACJĘ.

Wibracja człowieka rozumiana jest jako częstotliwość pola energetycznego. Jedni nazywają to aurą, inni polem energetycznym, jeszcze inni energią światła. Rozumiesz zamysł.

Częstotliwości istot żywych są zmienne, jednak każdy z nas ma jakąś uśrednioną wibrację, którą emanuje na co dzień. Regularna praktyka podnoszenia swoich wibracji, powoduje przyciąganie wszystkiego tego, z czym Twoja wibracja rezonuje.

Emanacja daną wibracją bezpośrednio połączona jest z odczuwanymi EMOCJAMI. Dlatego właśnie częstotliwości są zmienne, a jednocześnie można powiedzieć o tym, że „startujemy” niejako z poziomu, z którego jakaś emocja rezonuje z nas w przeważającej ilości.

A teraz po Polsku…

Jeśli na co dzień jesteś osobą pogodną, uśmiechającą się do siebie bez powodu, myślisz pozytywnie o sobie i innych – oznacza to, że emanujesz pozytywną energią. Wrodzone masz wysokie wibracje. Prawdopodobnie z poprzednich wcieleń. Gdy jednak w ciągu dnia spotka Cię coś przykrego i pozwolisz sobie na strach związany z tą sytuacją i zaczniesz w tym strachu trwać od dziś już na zawsze – Twoje wibracje się obniżą.

Z drugiej strony – możesz w związku z jakąś przykrą sytuacją odczuć strach, jednak szybko przetransformujesz go na zrozumienie i akceptację – wtedy nie ma mowy o obniżeniu wibracji. Może emocja strachu przyciągnie do Ciebie jeszcze kilka życiowych sprawdzianów, ale na pewno na stałe – przez moc swojej świadomości – nie doprowadzisz do obniżenia wibracji długofalowo.

Gdy mówisz sobie, że z kimś nie masz fal, że nie zarybiło, że nie ma flow lub nie jest Wam po drodze, to w języku wibracji dosłownie oznacza, że Wasza energia się nie zbiega, a Wasze emocje oraz świadomość są różne.

W innych przypadkach, gdy spotykasz kogoś po raz pierwszy i wydaje Ci się, jakbyście znali się lata – oznacza to nic innego, jak fakt, że macie połączenie na polu energetycznym i prawdopodobnie nie jest to Wasze pierwsze spotkanie, choć pierwsze w tym wcieleniu.

Nie często wibracje ludzi łączą się raz na całe życie. Jesteśmy obok siebie i przy sobie tak długo, jak długo służymy sobie wzajemnie na drodze dostarczania i odrabiania lekcji, jakie przeznaczone są dla ducha. Bo – jesteśmy istotami duchowymi, doświadczającymi tymczasowego wcielenia na Ziemi. Właśnie dlatego przez Twoje i moje życie przewija się wiele znajomości. Niektóre trwają do dziś, niektóre nie zarezonowały na dłużej. Niektóre mogą znów złączyć się w przyszłości.

Dlaczego to ważne, aby podnosić swoje wibracje do wyższych?

Wszystko we Wszechświecie jest połączone NIEWIDZIALNĄ NICIĄ WIBRACJI. Ja i Ty jesteśmy połączeni (nie tylko internetowo) ? Przez sposób w jaki myślimy, odczuwamy i działamy – możemy wnieść wiele dobrego, nie tylko do najbliższego otoczenia, ale też do ZBIOROWEJ ŚWIADOMOŚCI.

Możesz nie zdawać sobie z tego teraz sprawy, ale to jak myślisz o sobie i o innych, niesie się daleko dalej, poza to, co dzisiaj widzisz i czego Ty sama/a doświadczasz. To tylko jeden z powodów, dla którego warto podnosić swoje wibracje, a tym samym swoją świadomość.

Zaczynając od siebie, możesz zwiększyć swoją kreatywność, zwiększyć odporność psychiczną i fizyczną – także na negatywne wpływy nieczystych wibracji (to osobny temat). Możesz też szybciej uzdrowić karmiczne obciążenia, w tym te Twoje i te rodowe (inaczej mówiąc, możesz zmienić paradygmaty, w które wierzy Twoja podświadomość i zmienić linię życia, na której się teraz znajdujesz na tą o wyższych wibracjach). A ponad to, możesz nauczyć się wiele więcej tego, co obecnie wykracza poza świadomość Twojego umysłu.

Jak podnosić swoje wibracje?

Przez praktykowanie. Technik, metod i sposobów jest wiele. Dziś masz dostępne morze możliwości. Medytacja, joga, spacer, pozwolenie sobie na odczuwanie i obserwowanie emocji. Ciężko wymienić wszystkie te techniki.

Od siebie i z własnego doświadczenia, możemy dodać, że ponad to wszystko – uczenie się od ludzi, którzy już rezonują wysokimi wibracjami, pochodzącymi ze Źródła Czystego Światła (tak, są też źródła pełne cienia). Źródło Światła możesz intuicyjnie rozpoznać, po przyjrzeniu się intencji, która stoi za jakąś wibracją.

A skoro już jesteśmy przy intencji… WYSTARTOWAŁ PODCAST: WYSOKIE WIBRACJE

Wysokie wibracje przyciągają więcej pozytywnych zdarzeń do Twojego życia. Dlatego wspólnie możemy zadbać o to, aby podnosić poziom swoich wibracji.

Naszą intencją jest dzielić się tym, czego same doświadczyłyśmy. To właśnie praktykowanie duchowości w połączeniu z ciągłym rozwojem biznesowym, pozwala nam cieszyć się wolnością wyboru, wnosi wiele spokoju w nasze codzienne życie i daje spełnienie w każdej ze sfer.

W audycjach podcastu będziemy poruszamy tematy z zakresu rozwoju duchowego, emocjonalnego i mentalnego. Dzielimy się naszymi historiami i doświadczeniami. Będzie dużo o uzdrawianiu wzorców, przekonań, o prawie przyciągania, o intencjach, o praktykowaniu, o zwiększaniu świadomości osobistej i zbiorowej… I wiele więcej.

Do naszego podcastu będziemy co jakiś czas zapraszały gości, których punkt widzenia i doświadczenie może wnieść wiele dobrego dla Twojego rozwoju.

Twój wkład w postaci rozpowszechniania informacji o naszym podcaście WYSOKIE WIBRACJE, pomaga nam rozwijać ten program i docierać do jeszcze szerszego grona osób, które powinny usłyszeć ten przekaz.

Do usłyszenia!
Sylwia, Honorata
www.embraceyourlife.pl