Gdy w naszej współpracy mentoringowej poruszamy z niektórymi osobami temat podniesienia stawek za ich usługi czy szkolenia, często spotykamy się z oporem. Opór ten w wielu wypadkach związany jest z brakiem poczucia własnej wartości danej osoby ale też z brakiem poczucia WARTOŚCI jaką wnoszą w życie innych ludzi.

Nie raz słyszałyśmy pytanie:

No tak, ale kiedy ja to mam taki naturalny dar i naprawdę chcę pomóc, to nie powinno to być bardzo tanie (albo wręcz za darmo)?

Jeśli jesteś osobą, która dużo daje, ale nie umie przyjmować albo wydaje Ci się, że ludzie honorowi nie powinni przyjmować – ten odcinek podcastu jest dla Ciebie. Wyjaśni Ci on dokładnie, jak działają wibracje i wysyłane przez Ciebie częstotliwości z zachowaniem uniwersalnego prawa wzajemności.

Choć to dość krótki odcinek, może się okazać, że da Ci wiele wglądów w Twoje przekonania na temat energii pieniądza i pomoże dostrzec, czym do tej pory emanowałaś w zakresie przyciągania.

Sylwia

***

SŁUCHAJ W SoundCloud LUB POBIERZ NA KOMPUTER

***

OBSERWUJ NAS I SŁUCHAJ W APLIKACJI SPOTIFY

LUB APPLE PODCAST/ GOOGLE PODCAST – wyszukując nazwę WYSOKIE WIBRACJE

***

ODTWARZAJ PRZEZ YouTube

Uzdrawianie niewspierających wzorcówZwiększanie połączenia z wyższą jaźniąOdblokowanie na finanse i wewnętrzne spełnienie

duchowekursy.pl

***

PRZECZYTAJ

W jednej ze swoich książek Robert Cialdini odwołuje się do tego, co określa jako regułą wzajemności, która ma związek z powszechną skłonnością ludzi do odczuwania przymusu. Takiego spłacania lub odwzajemniania się, gdy otrzymują np. prezent w postaci przedmiotu, czy dobrego uczynku albo aktu hojności.

Ludzie ze wszystkich kultur mają taki impuls, aby odwzajemniać się prezentami lub przysługami. Impuls ten wyraża się też w odwzajemnianiu zaproszeń np. na jakieś przyjęcia, czy wysyłaniu kartek świątecznych lub po prostu życzliwości. Ta wzajemność jest jednak czymś więcej, o wiele wiele więcej.

Prawo wzajemności to jest uniwersalne prawo, które mówi, że cokolwiek w formie energii lub wibracji jest wysyłane w kosmos lub inaczej mówiąc nieskończone pole potencjału, poprzez rezonans twoich myśli, emocji i działań zostanie odzwierciedlone w świecie fizycznym.

Manifestuje się to jako efekt fizyczny w twoich życiu, który powstaje na podstawie tego co jest dane lub przekazane przez Twoje emocje, myśli i działanie. Na niewidzialnym lub duchowym poziomie wszystko powstaje z energii, która dotyczy wszystkich rzeczy, które istnieją. Ta energia i to jak i co przejawia się w formie fizycznej, jest zależna od nas i naszych wyborów. Żebyś dobrze mogła sobie wszystko zobrazować nawiąże teraz do dwóch innych praw: prawa wibracji, które mówi, że wszystko co istnieje w słownym kosmosie, zarówno widzialnym jak i niewidzialnym, istnieje w swojej najczystszej i najbardziej podstawowej formie jako wibrująca masa energii, a jak mówi inne prawo, prawo rezonansu. Cała energia wibruje w danym momencie z częstotliwością wibracji, którą tworzy określony rezonans, który jest określony przez rodzaj i jakość wybranej emocji, myśli lub działania.

Prawo przyciągania wyjaśnia, że wszystkie energie projektowane w wyniku emocji, myśli i działań łączą się lub przyciągają w kierunku energii, która ma harmonijną częstotliwość, które poprzez prawo wzrostu określają zdarzenia, warunki i okoliczności, w których będziesz doświadczać Twojego życia.

Prawo wzajemności tak jak je tutaj omawiamy, jest prawem uniwersalnym, które dokładnie określa co otrzymujemy, co pojawia się w formie fizycznej w wyniku tego, co jest przez nas nadawane lub dawane. A więc prawo wzajemności, patrząc na to w ten sposób, wymaga od nas wysłania lub projekcji częstotliwości, którą źródło odwzajemni w widocznych efektach w świecie fizycznym, w oparciu o nasz indywidualny wybór, co do tego co my wysyłamy w kosmos. Efekty te nie są tak jak wiele osób myśli oparte na jakiejkolwiek formie osądu przez wszechświat, ale wyłącznie na tym, co Ty wybierasz dać.

Ten proces, choć widoczny jest najbardziej w fizycznych efektach w naszym życiu, zaczyna się od głębszego, takiego no niewidocznego miejsca na poziomie przyczyny, którą jest energia, którą wybieramy poprzez nasze emocje i uczucia, myśli, które z kolei, determinują nasze działania fizyczne, a także rodzaj i jakość wyników, które są generowane poprzez te działania, które są nam po prostu odwzajemniane. Przykład: nie możesz myśleć o strachu i wyrażać emocji strachu a spodziewać się rezultatu, który zaprzecza rezonansowi lub częstotliwości energii strachu, który cały czas transmitujesz.

Prawo wzajemności zapewnia, że w przypadku projekcji strachu efekty, które harmonizują ze strachem są odwzajemniane i zmaterializowane.

A więc jeżeli nadajesz strach, to będziesz dostarczać także w efekcie strachu. np. płacenie rachunków ze strachem, że nie starczy na wszystko albo ogólnie, że po prostu nie starczy powoduje, że rzeczywiście w świecie fizycznym przyciągniesz i zharmonizujesz się z wydarzeniami, które sprawią, że nie starczy. Jak prawo wzajemności działa w temacie biznesu i pieniędzy? Schemat jest oczywiście ten sam. Np. jeśli za tym co robisz leży strach bycia ocenianym, jeśli boisz się, że to co robisz nie jest wartościowe to emitujesz częstotliwość, która przyciągnie do Ciebie klientów którzy po pierwsze nie będą szanować tego co robisz, po drugie doceniać Cię a po trzecie płacić Tobie tyle ile Twoja praca jest warta. Ocena innych nie będzie miała na Ciebie wpływu tylko wtedy, kiedy sama uwierzysz w siebie i docenisz swoją wartość, wysyłając takie wibracje, stworzysz w rzeczywistości stan, w którym przestaniesz doświadczać sytuacji z klientami roszczeniowymi, czy np. zwracającymi Ci towar. Kiedyś same miałyśmy tego typu historie. Obserwujemy je także u osób z którymi pracujemy.

Jeśli masz wyzwanie z tym, żeby brać pieniądze za to co robisz to pamiętaj, że transformacja drugiego człowieka rozpoczyna się od transakcji. Nie pomagasz innym nie biorąc pieniędzy za to co robisz.

Musi nastąpić wymiana energetyczna.

Ktoś musi Ci dać, aby otrzymać coś w zamian, to jest właśnie to uniwersalne prawo. Ludzie nie angażują się w coś co jest za darmo. Nie czerpią z tego 100%. Nawet pomagając znajomym pamiętaj o tej zasadzie. Zachodzi wtedy wymiana energii. Im więcej ktoś zapłaci w jakiejś formie, tym więcej zyska. To jest prawo wzajemności w czystej formie. Kiedy coś robisz zawsze rób to z zaangażowaniem, aby wnieść swój wkład i z właściwą intencją a otrzymasz z powrotem z niezachwianą pewnością wynik na poziomie wartości, którą dałaś. Jeśli osoba, która korzysta z twoich usług chce je za darmo to tak naprawdę nie daje wkładu, a więc i tak nie może otrzymać finalnego efektu.

Prawo zadziała tak, że nawet jeśli Ty jej dasz za darmo swoje usługi czy produkty to wydarzy się coś takiego co zatrzyma ten efekt. Nie można dostać tego, czego energetycznie się nie wyśle w kosmos.

Ważne jest też to aby nie ograniczać tego jak prawo równowagi ma zadziałać. Wymiana nie musi polegać tylko i wyłącznie na daniu energii w postaci pieniędzy. Chodzi o to, żeby zachować równowagę i wymianę a nie trochę próbować oszukać przeznaczenie. To prawo jest niezachwiane, niezmienne i bardzo przewidywalne.

Jeśli będziesz z uporem skupiać się tylko na konkretnym obszarze lub kanale, z którego musi pochodzić zwrot w istocie ograniczasz zakres możliwości skąd może i często skąd przychodzi energia zwrotna do ciebie.  A ma ona nieskończony charakter, tak jak źródło. W łatwy sposób możesz to też zaobserwować na swoich zachowaniach i energii, którą wysyłasz w kierunku pieniędzy.

Mając tę świadomość wymiany i wzajemności zacznij od dziś obserwować w jaki sposób myślisz, czujesz i działasz w zakresie biznesu i pieniędzy. Twoje obecne efekty doskonale Ci to obrazują. Znajdź teraz źródło tych efektów i zacznij pracować nad tym, aby ten bumerang energetyczny zmienił formę.

Pamiętaj, że energia w postaci emocji, uczuć, myśli i działań, którą wysyłasz w kosmos zawsze do Ciebie wróci, ponieważ takie jest prawo uniwersalne prawo wzajemności.

Wysłuchałaś właśnie 9 z 22 lekcji procesu odblokowania relacji z pieniądzem.

Pozostałe lekcji możesz mieć dołączając do procesu przez stronę www.duchowekursy.pl

Do usłyszenia w kolejnym podcaście.

Sylwia