Czy Wszechświat Cię testuje, gdy wchodzisz na drogę zmian i rozwoju?

Po co są te testy? Czego mamy się przez nie nauczyć? Jak najlepiej reagować na lekcje, aby zdać test jak najszybciej i jak najlepiej?

O tym, dlaczego przychodzą i jak zaliczyć testy od Wszechświata usłyszysz dziś ode mnie w 28 odcinku podcastu WYSOKIE WIBRACJE.

Jestem ciekawa, jak często Ciebie testuje Wszechświat?

Ściskam,
Sylwia

***

SŁUCHAJ W SoundCloud LUB POBIERZ NA KOMPUTER

***

OBSERWUJ NAS I SŁUCHAJ W APLIKACJI SPOTIFY

LUB APPLE PODCAST/ GOOGLE PODCAST – wyszukując nazwę WYSOKIE WIBRACJE

***

ODTWARZAJ PRZEZ YouTube

Uzdrawianie niewspierających wzorcówZwiększanie połączenia z wyższą jaźniąOdblokowanie na finanse i wewnętrzne spełnienie

duchowekursy.pl

***

PRZECZYTAJ

Może Ci się wydawać, że za każdym razem, kiedy wychodzisz z jakąś nową intencją, chcesz popracować nad nowym nawykiem, zaprowadzić jakąś ważną zmianę w swoim życiu. Właśnie wtedy wszechświat rzuca Ci pod nogi wyzwanie, które sprawi, że możesz podjąć podobne decyzje do tych z przeszłości, że podążasz podobnymi wzorcami co kiedyś, bo tak jest po prostu łatwiej. Jeśli czasem wydaje Ci się, że wszechświat Cię testuje i czasem masz tego po prostu dosyć, to koniecznie zostań ze mną do końca tego odcinka podcastu Wysokie Wibracje.

Nasza duchowa podróż i wzrost jako dusz tutaj na ziemi, jest moim zdaniem niesamowity dla każdego z nas indywidualnie, ale także razem jako kolektyw ludzi przechodzimy przez sytuacje, poprzez które odbywa się właśnie nasz wzrost. Napotykamy sytuacje w których nasza wiara zostaje wzmocniona, dzięki czemu dostarczamy do zbiorowej świadomości np. innych reakcji, czy też emocji na pewne zdarzenia. I dzięki temu tworzymy też inne wzorce, do których cała reszta dusz ma dostęp.

Czym są testy moim zdaniem i co mogą dać Tobie, mnie i innym ludziom?

Często pracując z różnymi osobami widzę, że kiedy chcą one zamanifestować w swoim życiu coś nowego, albo doświadczyć, ja to lubię nazywać, takiego innego wymiaru rzeczywistości, wprowadzić jakąś zmianę, chociażby nawyku. Mają wrażenie, że wszechświat je właśnie testuje. Często powtarzają to, że “No tak ja się właśnie staram wprowadzić nowe przekonanie”, albo naprawdę wierzy już w to, że tak i tak w moim życiu jest, ale wszechświat mnie właśnie testuje.

Przysyłają mi takie wydarzenia, takie sytuacje, które powodują, że mam troszeczkę pod górkę. Wiesz co tak naprawdę się dzieje w tym momencie? To nie wszechświat do końca testuje Ciebie, chociaż być może na końcu tego podcastu okaże się, że jednak tak jest. Ja mam takie podejście i widzę to z tej strony, że to my sami się testujemy, że to my stoimy za tymi testami. Dlaczego? Dlatego, że wszechświat, ta energia, czysta energia, od której nikt nie może być oddzielony, po prostu i Ty i ja jesteśmy tą energią. Wszechświat jako taki nie ma ego, choć ludzie często oceniają wszechświat, jego poczynania poprzez swoje ego. Kiedy czujesz, że przechodzisz jakiś test u wszechświata, który możesz zdać lub oblać to jest to część oceny, która pochodzi z ego, ale z Twojego ego.

Jedyne na czym zależy Wszechświatowi, to mój i Twój wzrost.

Bez względu na to, którą drogę wybierzesz, dłuższą czy krótszą, takie sytuacje zdarzają się, ponieważ stajesz się bardziej świadoma i dostrzegasz swoją walkę ze starym np. ze starymi nawykami, przekonaniami, czy też myślami i co za tym idzie działaniami. Częściej np. dostrzegasz sytuacje w których reagujesz automatycznie. I to od Ciebie zależy, którą drogą pójdziesz, czy tą znaną, czy też tą nową im częściej zaczniesz wybierać nowe tym rzadziej będą pokazywać się te stare elementy. Stare wzorce i stare drogi. Dlaczego więc pewne wydarzenia dzieją się i powracają do nas? I to właśnie te wydarzenia najczęściej traktujemy jako testy w swoim życiu? Mówię to np. o takich sytuacjach w których trafiasz na podobny powiedzmy rodzaj osoby, z którą nawiązujesz relacją jakąś, czy to relację taką bliską czy też biznesową, albo wraca do Ciebie jakaś sytuacja związana chociażby ze zdrowiem. Kiedy wracają te stare ścieżki, kiedy pokazują się te stare wyjścia z sytuacji. To wtedy właśnie patrzymy na to jako test, dlatego, że mamy wybór, którą drogą pójść, czy tą nową, czy jednak tą starą.

I teraz dlaczego te pewne wydarzenia się w ogóle dzieją i powracają do nas?

Po pierwsze to może być jeszcze konsekwencja starych działań, starego sposobu Twojego myślenia, Twojego odczuwania, dlatego, że ten stary sposób myślenia i odczuwania ma wpływ jeszcze na Twoją rzeczywistość, która dzieje się teraz. Przecież to jest przez jakiś czas częścią Twojej rzeczywistości do momentu, kiedy nie przejdziesz już na nową. Kiedy nie zrobisz już tego przeskoku energetycznego. Jeśli czułaś i wierzyłaś w coś przez wiele wiele lat, to ciężko, aby to coś zmieniło się od razu, jak za pstryknięciem palców. Mimo Twojej nowej świadomości w rzeczywistości możesz doświadczać konsekwencji starego podejścia. To jest po prostu przestawianie się na nową częstotliwość. To jest takie opóźnienie w czasie. Niestety, ale egzystujemy tutaj w czasie i może być po prostu to inaczej doświadczane przez każdą z osób.

Dla każdego z nas to będzie inny odcinek czasowy tego przejścia ze starego w nowe.

I jest to też zależne od tego jakiego tematu, jakiej sfery to dotyczy. Dla każdego z nas dana sfera życia będzie łatwiejsza do przekalibrowania się. Do zmiany tej częstotliwości niż inne. Potrzebujesz więc cierpliwości i przechodzenia nad tym bez emocji i ze zrozumieniem, że ok. to jest po prostu część starej mnie i to przejdzie. To minie, jeżeli nie będziesz podejmować żadnych pochopnych decyzji, ani nie będziesz reagować na to jakoś bardzo mocno emocjonalnie, to pozwolisz temu odejść i pozwolisz, żeby Twój nowy sposób w jaki odczuwasz i Twoja nowa energetyka zaczęła manifestować się w rzeczywistości. Po drugie to, dlaczego pewne wydarzenia dzieją się w naszym życiu. Takie wydarzenia, które uznajemy za testy to jest to, że w naszym życiu dzieje się to czym wibrujemy a nie to czego tylko chcemy.

To co teraz przeżywasz może być idealnie dopasowane do tego jak wibrujesz.

Może po prostu odpowiadać Twoim wibracjom a to dla Ciebie może być informacja, że poza pracą nad swoim myśleniem potrzebujesz pracować mocno nad swoimi emocjami i uczuciami, po to, żeby Tworzyć inne, wyższe wibracje. Pamiętam, że kiedy ja zaczynałam pracować właśnie nad zmianą tego co manifestuje się w mojej rzeczywistości to przez jakiś czas brakowało mi tej cierpliwości. Cierpliwości czekania na efekty zmian we mnie. I to też wpływało na to, że te wibracje, które stworzyłam poprzez zmianę emocji i uczuć a potem myśli. One nie były stałe. To było tak, że ja wchodziłam w pewne wibracje. Tworzyłam sobie coś w emocjach, w uczuciach w myślach i wierzyłam w to bardzo mocno, ale potem sama tworzyłam sobie te testy w różnych okolicznościach, spotkaniach, chociażby z ludźmi, to brakowało mi cierpliwości, żeby zaczekać na ten przeskok. A więc zmieniłam znowu swoje wibracje na te niższe i dziwiłam się, że coś do mnie trochę dłużej przychodzi albo że zabiera mi więcej czasu, żeby zamanifestować różne rzeczy. Dopiero kiedy przyjęłam to i zrozumiałam do końca jak to działa i powiedziałam sobie ok. tu są pewne rzeczy, które dzieją się w moim życiu dlatego, że są konsekwencją jeszcze starego życia, moje wibracje, jeżeli będę je utrzymywać na wyższym poziomie i będę pilnować swoich emocji i uczuć sprawią, że zaczną pojawiać się inne okoliczności, inne osoby, inne rzeczy w moim życiu i rzeczywiście tak zaczęło się dziać. Potem zaczęłam się tym też bawić i patrzeć jak szybko pewne rzeczy mogą manifestować się w moim codziennym życiu.

To właśnie może być dla Ciebie taka informacja, że poza tym, że dzieje się coś co jest konsekwencją jeszcze starych nawyków i tego co działo się w przeszłości druga rzecz, że właśnie możesz już myśleć inaczej, ale niekoniecznie czujesz i tworzysz emocje inaczej. Pamiętaj też o tym, że to co dzieje się w Twojej rzeczywistości to niekoniecznie muszą być testy. Dlatego, że wszechświat, którego jesteśmy częścią, on nas nie testuje tylko daje nam znaki. np. Znaki, że coś jest nie dla Ciebie, że coś jest niedobre dla Ciebie w tym momencie, albo że jesteś na złej ścieżce.

Wszechświat może Cię przekierowywać poprzez takie znaki i znaki często mogą być też przez nas odbierane jako testy, ale wszechświat dba o to żebyśmy weszli na ścieżkę, na której możemy realizować coś lżej, coś szybciej i jeżeli tylko przebudzimy się dzięki tym znakom to będziemy mogli doświadczać manifestowania się różnych sytuacji, rzeczy, okoliczności o wiele szybciej.

Kiedy jesteśmy w sytuacji, która wydaje nam się ciężka, wtedy właśnie najczęściej się przebudzamy i dostrzegamy kolejne możliwości, rozciągamy się i rozwijamy, mentalnie i duchowo. Zaczynamy dostrajać się do tego, kim tak naprawdę jesteśmy w środku. Kiedy przestajesz myśleć, że wszechświat Cię testuje a w zamian za to dostrzegasz, że Cię przekierowuje zaczynasz też dokonywać innych wyborów i podejmować inne działania. A to zaczyna przynosić właśnie inne efekty. Wszechświat może Cię pokierować do najlepszych dla Ciebie rozwiązań i wyborów, ale tylko wtedy, kiedy jesteś na to gotowa. Po co w ogóle sami się testujemy i czego mamy się z tych testów nauczyć? Czy też czego mamy nauczyć się z tych znaków od wszechświata?  Zanim osiągniemy jakiś cel, który jest totalnie dla nas teraz odległy, zwłaszcza od tego co manifestujemy w życiu obecnym, potrzebujemy przejść pewne etapy i być gotowymi na zmaterializowanie się tego czegoś, tego czegoś innego w naszym życiu.

Uwierz mi, że choć teraz może wydawać Ci się, że z pewnością będziesz wiedziała co zrobić z kwotą 1 mln zł, jeśli nie przygotujesz się do doświadczenia tej kwoty mentalnie i duchowo nawet jeśli w jakiś magiczny sposób uda Ci się na dłuższą chwilę trochę dostroić do tej wibracji, to może być tak, że ta kwota do Ciebie przyjdzie, ale jedynie na chwilę, a więc testujemy się po to i dostajemy znaki po to, by być gotowymi na doświadczanie tego o czym marzymy i co teraz wydaje się dla nas celem.

Bez uczenia się, bez wzrostu, bez doświadczenia pewnych stanów i emocji możemy zrobić sobie po prostu krzywdę, ponieważ nie będziemy gotowi na przyjęcie i udźwignięcie czegoś do czego nie dorośliśmy w jakiejś sferze.

Testy to jest taki trening, który ma Cię doprowadzić do mistrzostwa, aby docenić to co wykreujemy, aby mieć świadomość czego chcemy doświadczyć więcej. Często, kiedy jest nam zbyt wygodnie i dobrze przestajemy się rozwijać prawda? A więc podświadomie stawiamy się w nowych okolicznościach albo takich które nie są dla nas wygodne, aby wyrwać się ze stagnacji, aby nakłonić się do wzrostu, do zmiany, do rozwoju. Testy sprawiają, że stajesz się tą osobą, która może podążać ścieżką, którą wybierze i spełniać cele Twojej duszy. One sprawiają, że dostajesz się do prawdy w Tobie i masz odwagę być sobą w pełni. Ważne, aby być świadomym tego, że kiedy pracujemy nad sobą oczyszczamy swoją duszę, ciało, umysł. Po drodze przyciągamy wiele rzeczy, ludzi i okoliczności, czasem takich, które nam, starym, kiedyś wydawały się chciane. To są czasem takie wydarzenia, które sprawiają, że zatrzymujemy się na chwilę i mocno zastanawiamy czy z tego skorzystać, ale właśnie dlatego, że cały czas się rozwijamy i rośniemy, nie zawsze a raczej rzadko to czego doświadczamy jako pierwsze będzie tym dla nas najlepszym.

To jest pewnego rodzaju test, który przyciągamy sobie sami, bo przecież kiedyś wysyłaliśmy te a nie inne wibracje i to dosyć długo w eter i one nam się teraz zmaterializowały, ale teraz to jest nasz wybór czy wejdziemy w daną relację, czy skorzystamy z jakiejś okazji czy okoliczności, dlatego zawsze warto pytać swojej duszy połączonej z intuicją, czy to teraz jest dla mnie najlepsze?

Wszechświat ma zawsze ochotę dać to, co dla nas najlepsze, jeśli tylko my jesteśmy gotowi tego doświadczać.

Da Ci wspaniałą pracę pod warunkiem, że już wiesz, jak ją doceniać i o nią dbać. Spełni każde Twoje marzenie, kiedy już staniesz się osobą, która potrafi w te marzenia wierzyć bez względu na wszystko. Da Ci też prawdziwą miłość. Pod warunkiem, że nauczysz się kochać bezwarunkowo siebie i nie ranić się, a więc także będziesz w stanie to dać komuś innemu. Co możesz zrobić, kiedy doświadczasz testów, ciężkich dla siebie sytuacji?

Po pierwsze pamiętaj o tym, że wszystko zawsze zmierza ku najlepszemu dla Ciebie. Wszechświat nie robi nic przeciw Tobie. Robi wszystko dla Ciebie i zmiana tej perspektywy i przypominanie sobie o tym w każdej sytuacji, która wyda Ci się testem, która wyda Ci się nie do przebrnięcia, kiedy powiesz naprawdę wszechświatowi znowu? Więc kiedy zdarzy Ci się coś takiego, przypomnij sobie o tym, że nawet jeśli wydaje Ci się to ciężką sytuacją to wszechświat nie robi nic przeciw Tobie, robi to dla Ciebie, abyś wzrosła i abyś stała się osobą gotową na otrzymanie wszystkiego co najlepsze. Nie ważne jest też do końca co zrobisz w tej sytuacji, bo najbardziej istotne jest to, jaką energią i wibracjami emanujesz, a więc pilnuj swoich emocji i swoich uczuć. Nie zgadzaj się też nigdy na mniej niż to na co zasługujesz.

Pamiętaj też, że Twoją pracą jest się przygotować się na to wszystko co wszechświat ma dla Ciebie najlepszego czyli pracować nad sobą i doprowadzić do tego, że kiedy wszystko to, na co tak bardzo czekałaś, o czym bardzo marzyłaś, do czego dążyłaś wszechświat będzie gotów Ci dać, a on jest gotowy zawsze, to Ty będziesz gotowa to otrzymać i będziesz gotowa z tego korzystać dla dobra, nie tylko swojego, ale przede wszystkim także wszystkich innych dusz, które są tutaj po to żeby się rozwijać i pamiętaj o tym, że wszechświat i Ty to energia. To jedność.

Mam nadzieję, że ten podcast jest dla Ciebie wartościowy, będzie mi miło, jeśli go skomentujesz lub udostępnisz. Bardzo serdecznie Ci dziękuję i do usłyszenia w kolejnym odcinku.