Dzisiejszy odcinek podcastu zawiera kilka sposobów na to, jak wzmocnić swoje niematerialne pole energetyczne.

Jeśli jesteś osobą, która ma tendencję do zatracania się w negatywnych emocjach, nadmiernie analizujesz różne zdarzenia i dopadają Cię przewlekłe choroby – ten odcinek nakieruje Cię na to, jak oczyścić swoją aurę oraz zadbać o „doładowanie” jej.

Nie obawiaj się, nie potrzebujesz żadnych magicznych kul, czarodziejskiej różdżki, czy czapki niewidki. Przede wszystkim jednak potrzebujesz świadomości o swojej własnej mocy sprawczej.

I tę świadomość możesz dziś zwiększyć za pomocą poniższego odcinka WYSOKICH WIBRACJI.

Honorata

***

SŁUCHAJ W SoundCloud LUB POBIERZ NA KOMPUTER

***

OBSERWUJ NAS I SŁUCHAJ W APLIKACJI SPOTIFY

LUB APPLE PODCAST/ GOOGLE PODCAST – wyszukując nazwę WYSOKIE WIBRACJE

***

ODTWARZAJ PRZEZ YouTube

Uzdrawianie niewspierających wzorcówZwiększanie połączenia z wyższą jaźniąOdblokowanie na finanse i wewnętrzne spełnienie

duchowekursy.pl

***

PRZECZYTAJ

Aura odzwierciedla wszystkie nasze emocje, wszystkie nasze myśli, nasz stan psychiczny i też stan naszych czakr. Czakry to są takie ośrodki energetyczne w naszym ciele, rozmieszczone wzdłuż naszego ciała (jest ich 7). Każdy z nich ma w sobie jakąś energię, jeśli coś dzieje się w nas nie tak, to różne te ośrodki energetyczne mogą być w jakiś sposób zablokowane. Kiedy więc czujemy się ze sobą dobrze, kiedy czujemy się zdrowie, spokojni i silni, to nasza aura składa się z bardzo jasnych wysoko wibracyjnych kolorów. I nie ma w niej żadnej takiej przestrzeni, w którą mogłoby wniknąć coś negatywnego.

Natomiast jeśli nieregularnie stosujemy rozwój duchowy albo w ogóle nie dbamy o tą naszą energię i o to co wysyłamy do świata, ale też do siebie, to wtedy w naszej aurze pojawiają się jakieś dziury, jakieś szpary, w które coś negatywnego może wyniknąć i niestety to światło się zmienia a jego zasięg się pomniejsza. W związku z tym, kiedy myślimy negatywnie o sobie, czy o innych, kiedy czujemy jakieś przygnębienie, być może jakiś wstyd, albo denerwujemy się i zatracamy w tych emocjach to nie jesteśmy w stanie na bieżąco zadbać o to, żeby ta aura była silna. Ale istnieją sposoby na to, żeby wzmacniać swoją aurę i sprawiać, żeby właśnie zasięg tych kolorów, tej pozytywnej wibracji był większy. Kiedy jako ludzie nie dbamy o to żeby wzmacniać naszą aurę jesteśmy też podatni na wpływ takich negatywnych energii albo czasem nawet bardzo nieprzyjemnych bytów, które chcą z nas tę energię wyssać.

Jeśli jesteś taką osobą, która ma tendencję do zatracenia się w nieprzyjemnych, negatywnych emocjach, to może się okazać, że jest w tobie coś co wysysa z Ciebie energię na bieżąco. Tym bardziej właśnie dzisiejsze sposoby na to, jak wzmocnić i też jak zacząć uzdrawiać Twoją aurę, będą dla ciebie bardzo wspierające. Najważniejsze jednak przy wszystkich technikach, które poznajemy w rozwoju duchowym jest to, aby: po pierwsze znaleźć dla siebie taką, którą najbardziej czujesz. Która najbardziej z Tobą rezonuje, bo jeśli będę mówiła o różnych rzeczach to któraś może okazać się bardzo Twoja i będziesz mieć ochotę od razu to zrobić a któreś będą zupełnie dla kogoś innego. Może się okazać, że to nie jest coś co daje Ci energię i wzmacnia Twoją aurę.

Być może masz tak, że w momencie, kiedy powiedziałam o takich bytach, które są w stanie wniknąć w Twoją energię i wysysać ją na co dzień, to poczułaś coś w sobie. Jeśli tak, jeśli Cię to w jakiś sposób zaniepokoiło, to jest dla ciebie sygnał od Twojego ciała, ale też od twojej wyższej jaźni, że jest coś do oczyszczania. W związku z tym polecam Ci tak czy inaczej stosować, być może jedną, być może kilka tych technik w życiu codziennym. Żeby znaleźć sobie przynajmniej jedną taką technikę, która będzie Ci towarzyszyła, która będzie sposobem na Twoje własne zadbanie o siebie. Pierwsza technika nazwijmy to techniką, sposobem, ja nie lubię do końca przywiązywać się do technik, dlatego też ona będzie taka dość ciekawa i wyjątkowa, dlatego, że do tej pierwszej techniki czy sposobu nie potrzebujesz żadnego sposobu, wystarczy Ci intencja.

Wystarczyć Ci silna wiara i przekonanie, że nic nie jest w stanie wniknąć w twoją aurę i nic nie jest w stanie wyssać z Ciebie energii. Tym bardziej, jeśli to coś co znajduje się poza Tobą ma negatywne intencje. Ja sama, kiedy czuję w sobie jakieś spadek energii, to lubię sobie przypominać o tej intencji właśnie, że przecież mam na tyle w sobie siły, mam w sobie taką moc, że stawiam blokadę energetyczną i nic nie jest w stanie, we mnie wniknąć, nic co jest nieprzyjemne, negatywne i co mnie nie wspiera. A w drugą stronę wszystko co mnie wspiera to daje mi moc, co daje mi więcej światła a więcej pozytywnych wibracji ma do mnie dostęp i mamy ten przesył energii bardzo harmonijne.

Czasami przy ustalaniu takiej intencji lubię sobie wyobrazić, że zamykam się wtedy, jeśli chodzi o energię oczywiście i też robię to za pomocą wizualizacji. Lubię sobie wyobrażać, że zamykam się wtedy w takim zameczku od moich stóp od palców u stóp przez całe ciało, od dołu do góry i też z tyłu za mną, czyli od góry znowu do dołu, do samego końca stóp zapinam taki zamek, dzięki któremu właśnie ta dobra energia ma dostęp a ta nieprzyjemna, negatywna w ogóle mnie nie widzi. Czyli jestem taka przezroczysta, dla tej właśnie formy energii. Intencja to po pierwsze, po drugie natomiast uziemienie. Bardzo częste przebywanie w naturze, kiedy mamy taką na przykład pracę albo taką tendencję do częstego spędzania czasu w pomieszczeniach, to wtedy brakuje naszemu ciału i naszej wibracji obecności jonów ujemnych i te jony ujemne znajdują się w miejscach bardzo zielonych, na zewnątrz. To jest miejsce pełne piękna, przyrody, które wspiera nasz rozwój i wzmacnia właśnie naszą energię.

Właśnie dlatego widzisz czasami osoby, które przytulają się do drzew i korzystają z uziemienia przez np. zdejmowanie skarpetek, kiedy są na łonie natury i korzystają z tej wibracji ziemi. Kiedy jesteś na zewnątrz to staraj się spędzać dużo czasu wyprostowanym i jeśli masz taką możliwość to właśnie zdejmij buty, zdejmij skarpetki. Połącz się z tą zielenią i staraj się stać prosto, bo musisz też wiedzieć, że na przykład takie zakładanie nogi na nogę czy krzyżowanie rąk to jest jakaś forma blokady energetycznej i może się okazać, że ta pozytywna energia w Ciebie nie wpływa, czyli nie ma tego ładowania, więc jeśli jesteś w takim miejscu, w którym czujesz się dobrze, bezpiecznie, komfortowo, to wtedy właśnie strój prosto i nie krzyżu i ani nóg i rąk i nawet palców.

Jeśli natomiast czujesz się gdzieś nieswojo, coś jest dla ciebie niewygodne, nieprzyjemne albo pojawia się na jakimś spotkaniu jakaś osoba, która wprawia Cię w zakłopotanie, albo właśnie inne nieprzyjemne emocje, to wtedy, i to jest świetny sposób warto skrzyżować np. nogi czy ramiona, bo to jest forma blokady energetycznej. Czyli wszystko to co negatywne nie ma do ciebie dostępu.

Jeżeli jednak na zewnątrz pogoda jest nieprzyjemna i nie masz możliwości, żeby dużo przebywać w naturze, to możesz po prostu wziąć prysznic albo kąpiel i zrobić peeling całego ciała. Na pewno nieraz miałaś i miałeś już wrażenie, że jesteś jak nowo narodzony człowiek potem, kiedy wzięłaś i wziąłeś prysznic, dlatego, że bieżąca woda czyni cuda i jest w stanie oczyścić bardzo dużo energii nie tylko z naszego ciała, ale też po prostu z naszej aury. Czyli wszystkiego tego czego nie widzimy gołym okiem. Fajnie jest brać prysznic właśnie z intencją oczyszczenia.

Natomiast, kiedy pogoda się poprawia i widzisz na zewnątrz słońce, to korzystaj z każdej takiej okazji bez względu na to czy temperatura jest dodatnia czy ujemna, zawsze, kiedy widzisz słońce postaraj się wyjść przynajmniej na kilka minut, bo słońce ładuje nas wszystkich. To jest zwyczajnie dostarczenie nam życiowej energii, a jeśli masz taką możliwość, to możesz na przykład zrobić na działce gdzieś, być może przed twoim domem masz taką możliwość ognisko. Dlatego, że ogień ma również bardzo zbawienna moc oczyszczania.

Jeśli nie masz takiej możliwości, żeby zrobić ognisko, to wystarczą ci świece albo na przykład ogień w kominku. Ja bardzo lubię osobiście spędzać czas przy ognisku dlatego, że wtedy to miejsce daje taką też moc wznoszenia intencji do góry. Wszystko co leci z tymi iskrami do góry, dostaje się do zbiorowej świadomości i jest dość, że mi daje duże naładowanie, to jednocześnie istnieje taka fajna wymiana pozytywnej energii przy tym. Możesz być też taką osobą, która czuje silne połączenie z minerałami, albo z kamieniami, albo z kryształami i takie kryształy, które wspierają oczyszczanie i wzmacniania Twojej aury to jest m.in. onyks albo czarny turmalin. Może to być też cytryn albo np. kryształ górski. Jeśli chodzi o kryształ górski czy np. sól, to mogą Cię one oczyszczać również podczas kąpieli. Ale fajne jest mieć nawet taki mały kamień i mały kryształ, który możemy ze sobą zabrać szczególnie w takie miejsca, gdzie mamy coś nowego do zrobienia albo mamy coś stresującego, albo jakąś decyzję do podjęcia, albo jakieś ważne spotkanie to fajnie jest mieć takie coś małego przy sobie co przypomina Ci, że jesteś bezpieczny/bezpieczna, co daje Ci taką świadomość, że w Twoją aurę nie jest w stanie nic wniknąć, a jednocześnie jest ona bardzo silna, chroniona.

A ponieważ kryształy też mają swoją wibrację, to pamiętaj o tym, żeby je od czasu do czasu naładowywać. One też potrzebują słońca albo być może światłą księżycowego, albo być może potrzebują być oczyszczone wodą. I na koniec jeszcze wybór tego co naturalne. I szczególnie ważne jest to w dzisiejszych czasach, kiedy bardzo wiele rzeczy jest przetwarzanych, modyfikowanych. W związku z tym coraz więcej osób, które wchodzą w rozwój duchowy decyduje się na przykład na ie spożywanie mięsa i wybiera takie produkty, które są uprawiane w małych gospodarstwach i jest wtedy większa pewność, że to wszystko jest bez dodatku jakieś chemikaliów.

Przy tym też zwróć uwagę na to jak często siedzisz na przykład przy elektronicznych urządzeniach, bo być może jest tak w Twoim domu, że telewizory jest włączony non stop a on też wysyła wibracje. Czy na przykład siedzisz dużo przy komputerze, albo na przykład, jeśli słuchasz muzykę i to też jest jeden z moich ulubionych przykładów, to czy zwracasz uwagę na to czego Ty w ogóle słuchasz? Bo może się okazać, że słowa nawet jeśli nie znasz tego języka, to słowa są na tyle przygnębiające, że one też mają wpływ na to jak się czujesz, a przy tym, albo wzmacniają, albo osłabiają twoją aurę. Jednocześnie zwróć uwagę na to, co oglądasz przez media społecznościowe, w się angażujesz przez to emocjonalnie, jakie książki czytasz i też jakich ludzi wpuszczasz do swojego życia.  Zatem sposobów na wzmacnianie i powiększanie pola Twojej energii masz tutaj kilka.

Teraz od ciebie zależy jak często będziesz z nich korzystać. Weź pod uwagę, że zwiększając świadomie zasięg twojej aury, masz większy wpływ na zbiorowym świadomość i na to jak to intencje, które wysyłasz do Ciebie wracają. Innymi słowy sposób w jaki dbasz o swoją aurę i o to jakie ona ma zasięg. ma wpływ na to co przyciągasz do swojego życia.  Więc jeśli ta aura jest duża, czyli rozprzestrzenia się daleko poza zasięg nawet Twojej świadomości, to masz większe prawdopodobieństwo, że przyciągniesz dużo, dużo dobrego. Jednocześnie przy tym by o swoje granice i możesz na przykład zastosować do tego tą technikę intencji i zapinania się zamkiem od dołu przez górę i cały tył, znowu do dołu. Możesz też na przykład stosować inną formę wizualizacji, czyli zabezpieczenie się przez postawienie takich luster weneckich dookoła siebie i też wtedy widzicie tylko to co dobre a to co niewspierające i negatywne w ogóle cię nie widzi.

Ponad tym wszystkim pamiętaj, że to twoja intuicja i pogłębianie tej świadomości przez praktykowanie duchowości, dają ci jeszcze więcej pięknych, ważnych wglądów w siebie. Mam, nadzieję, że ten odcinek był dla ciebie pomocny. Jeśli masz jakieś pytania to się w komentarzach, być może masz też inne techniki na to w jaki sposób wzmacniać swoją aurę. Śmiało podziel się nimi. Na pewno ktoś z tego skorzysta. Dziękuję ci za wysłuchanie i do usłyszenia w innych odcinkach podcastu Wysokie Wibracje.