To, co przeczytasz poniżej może z Tobą nie zarezonować.

Twoja reakcja, na to co przeczytasz będzie dla Ciebie niczym innym, jak tylko informacją zwrotną o tym, jaka lekcja jest przed Tobą. Możesz otworzyć się na to, czego nie znasz, ale nie musisz i to też będzie dla Ciebie dobre. Każdy nasz wybór czemuś służy. Jeśli czujesz, że nasze treści w zakresie rozwoju mentalnego nie są dla Ciebie, pamiętaj że nie obrazimy się, jeśli przestaniesz lubić i obserwować ten fanpage.

Mądrość płynąca z Czystego Źródła Wszystkiego co jest… Wszyscy mamy do niej nieograniczony dostęp. I to nasza odpowiedzialność i wybór, czy z niej korzystamy oraz w jakim stopniu.

Aby otwierać się na tę mądrość, trzeba żyć. Aby żyć, trzeba się najpierw przebudzić ze snu, który wielu ludziom każe wierzyć i wciąż – w miarę każdego kolejnego doświadczenia – wracać do przekonania, że nie mają wpływu na to, jak kreują swoją rzeczywistość.

Wszyscy mamy wpływ na to, jak nasze życie wygląda teraz.

W rzeczy samej – to, co masz obecnie, zarezonowało z Twoimi wibracjami. Nie ważne, czy myślisz teraz o ludziach, zdarzeniach, czy rzeczach. Cząsteczka, z której składa się krzesło na którym siedzisz; samochód którym jeździsz; człowiek, który jest obok Ciebie; dosłownie wszystko we Wszechświecie – ma pewną częstotliwość, jaką emanuje. Podobne przyciąga podobne. Wszystko więc, co mieści się w zakresie Twojej częstotliwości i Twoich intencji – przyciągnęłaś do siebie.

Pójdźmy o krok dalej.

Wszystko, o czym myślisz, a czego naocznie nie doświadczasz – jest rzeczywistością, ale w innym wymiarze. Jakby, na innej linii życia. Jeśli interesuje Cię ten temat, poruszył Cię teraz i chcesz go zgłębić, sięgnij po serię książek pod tytułem „Transerfing rzeczywistości”. W książkach tych autor, Vadim Zeland – wyjaśnia dokładnie to, jak możemy przemieszczać się przez to, jakimi intencjami i emocjami emanujemy – na inne, coraz to bardziej sprzyjające linie życia.

Przypomnij sobie ostatni swój sen, który wydawał się tak realny, jakbyś naprawdę w nim była. Jeśli miewasz takie sny, to tak naprawdę przenosisz się wtedy i „serfujesz” po innym wymiarze. Wyobraźnia zabiera nas – najpierw do innych wymiarów, a gdy opanujemy już sztukę emanowania daną emocją i intencją z nią związaną – coraz bardziej przybliża ten wymiar do świata materii w tu i teraz. Więc w końcu, jedno proste zdarzenie, jeden wybór skręcenia w prawo, zamiast w lewo – przekierowuje Cię energetycznie na inną linię życia.

Dokładnie tak, od pięciu już lat, stosujemy w swoim życiu rozwój duchowy, mentalny i emocjonalny. Stając się coraz bardziej uważnymi na lekcje, jakie do nas przychodzą, na bieżąco kreujemy swój świat materii i ducha. Wszystkie historie, jakie u nas czytasz, nie są przypadkowe i nie było w nich przypadków.

Od dnia, w którym się spotkałyśmy na jednym ze szkoleń rozwojowych, przez dzień, w którym zostałyśmy wybrane jako uczestniczki Super Soul Sessions z samą Oprą Winfrey, aż po dziś – żadne z tych zdarzeń nie było przypadkowe. Jest w nich boski porządek, który doprowadza nas do kolejnego kroku.

Kroku, dzięki któremu będziemy dzielimy się naszymi wglądami intuicyjnymi, przekazami ze Źródła Czystego Światła, naszymi historiami, lekcjami i drogą do zwiększania świadomości. A dzielimy się tym będziemy przez nasz podcast pod tytułem „WYSOKIE WIBRACJE”.

No dobrze. Skąd czerpać mądrość życiową?

Vadim Zeland pisze w swoich tomach o tym, że WSZYSTKO – dosłownie wszystko, w co wierzymy – jest prawdą. Idąc przez życie, warto pamiętać, że każdy człowiek ma swoją prawdę. Dla mnie dziś aktualne i prawdziwe jest coś innego, niż dla Ciebie. Jeśli wierzysz w Boga i to, że on jest ostoją człowieka, to dokładnie to się dla Ciebie sprawdza, i nikt inny nie powinien tego oceniać. Ocena bowiem buduje negatywny, ujemny potencjał – tylko i wyłącznie dla samego oceniającego.

Masz już w sobie wszelką mądrość, której potrzeba Ci na drodze do przejścia na jeszcze bardziej sprzyjającą Tobie i Twoim bliskim linię życia. Wystarczy, że zaczniesz wierzyć w to, co chcesz zmaterializować. Wierzyć, że to już jest i czeka na Twoją gotowość przyjęcia. Odczuwanie emocji jest kluczem.

Czerp bezpośrednio ze Źródła. A jeśli nie wiesz jak, tego też będziemy uczyły Cię w naszych audycjach.

Ściskamy,
Honorata, Sylwia
www.embraceyourlife.pl