Dopóki wciąż zamykasz swoje oczy fizyczne na to, co się dzieje w Twoim życiu i uciekasz od tego, co masz do przepracowania, nie chcąc widzieć prawdy o sobie – nie możesz oczekiwać od Twojej wyższej świadomości otwarcia trzeciego oka.

Czy masz tendencję do uciekania do tego, co tu i teraz? Czy trawa jest bardziej zielona po drugiej stronie płotu? Czy rozmowy z bliskimi, z współpracownikami, z partnerami w biznesie czy klientami odkładasz na wieczne jutro?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że to Twoje niepewne siebie i swojej sprawczości Ego manipuluje postrzeganiem przez Ciebie rzeczywistości.

Np. zakochujesz się w kimś i przekonujesz się na siłę, że ta osoba zobowiąże się być z Tobą, choć od pierwszego spotkania wyraźnie słyszysz, że to nie jest celem ani chęcią tej drugiej strony. Gdy jesteś w stanie niepewności i nie znasz siebie, ego karmi Cię iluzją – próbując pokolorować rzeczywistość, zmieniając obraz tego, co jest w rzeczywistości.

Aby się przebudzić ze snu, w którym rządzi tylko umysł i postrzeganie jedynie pięcioma zmysłami, musimy obudzić świadomość na tu i teraz.

Ta gra, w której jesteś lub odbicie lustrzane, w którym się znajdujesz, zostało zaprojektowane przez Twoje większe „Ja” do tego, abyś przerobiła swoje lekcje. To Twoje większe „Ja” wie, że kiedy dojrzejesz do większej prawdy o sobie i swojej mocy, wtedy dostępne będzie dla Ciebie wszystko, czego teraz pragniesz z umysłu.

Dorastając do prawdy leżącej poza światem trójwymiarowej rzeczywistości, będziesz w stanie aktywować swoją intuicję i moc przyciągania.

Wszystko co się dzieje w Twoim życiu teraz i Ci się nie podoba, to wskazówka i podpowiedź do tego, na co masz zwrócić uwagę, aby powrócić do tego, kim naprawdę jesteś. A jesteś stworzona z iskry Źródła Wszystkiego Co Jest.

Nawet jeśli nie znosisz swojej pracy, Twoja firma nie przynosi Ci zysków, ciężko Ci w relacji, w której nie masz wsparcia – jest ku temu powód, dla którego to wszystko się dzieje. Dokop się do skarbu duszy, aby zrozumieć mądrość z tego płynącą.

W tu i teraz są drzwi do rozwiązań.

Te drzwi są drogą do nieskończonej ilości możliwości – multiwersum. Dochodząc do tych drzwi, możesz je otworzyć w łatwy sposób. Jednak musisz mieć po to otwarte oczy. Gdy otwierasz 3 oko, możesz wybierać do woli bez ograniczeń. Dlatego, że już od niczego nie uciekasz. Że po prostu widzisz, jaki potencjał buduje Twoja teraźniejszość. Umiesz zarządzać emocjami.

Ego nie rządzi już Twoimi wyborami tylko jest posłuszne odczuciom serca.

To co przychodzi z zewnątrz w postaci zróżnicowanej energii, uczy Cię tego jak zaglądać do siebie. Nie chodzi o to, aby wciąż patrzeć w kierunku tego, co przychodzi z zewnątrz, tylko skupić się na dostrzeżeniu tego, co w środku. Gdy patrzysz tylko dwoma oczami, zamykasz patrzenie na siebie. Otwierając trzecie oko, widzisz siebie wyraźnie w obrazie całej tej sytuacji, dostrzegając też rolę, jaką pełni tło w Twoim życiu.
Uciekając od tu i teraz, masz wrażenie że czegoś Ci brakuje, że ktoś inny Cię uratuje, że inna praca będzie lepsza. Wychodząc z pracy z wdzięcznością, ludzie poczują że masz w sobie harmonię, wychodząc z gniewem, szerzysz gniew w sobie.

Chcąc otworzyć 3 oko, zajrzyj do tego, co teraz się dzieje w Twoim życiu, nie szukaj jednorazowych i szybkich rozwiązań, które będą tylko kolejnym plastrem na wielką ranę. Szukaj pozytywnych emocji w negatywnych doświadczeniach. Zrozum, że każde doświadczenie jest dobre, a to tylko ego nazywa je złym czy niechcianym. Odważ się zobaczyć więcej.