Czy wierzysz, że poza percepcją świata poza 5-cioma zmysłami, istnieje coś więcej? I dzięki temu, jak podchodzimy do siebie, do świata i do innych ludzi – możemy kreować swoją rzeczywistość?

My wierzymy w to głęboko.

Swoje firmy i sukces, jaki odnosimy, zbudowałyśmy na podstawach rozwoju wewnętrznego i duchowego. Wszystko to, czego się uczyłyśmy – od razu przekładałyśmy na działanie i sprawdzanie w praktyce. Wiemy więc, kiedy działa prawo przyciągania i w jaki sposób manifestować swoje głębokie marzenia. Rozumiemy też, dlaczego coś się nie realizuje i jakie ma to podstawy w nas samych.

W poniższym artykule znajdziesz kilka ważnych obserwacji. Być może to właśnie w nich odnajdziesz przyczynę, dla której jeszcze w swoim biznesie eksperckim nie materializujesz dla siebie takich efektów, jakie obserwujesz u innych.

** ZANIM POPROSISZ – DAJ COŚ OD SIEBIE **

Marketing marki osobistej ma ważną zasadę – pokaż, co masz, zanim będę chciał/a więcej i za to zapłacę. Jeśli do tej zasady dołożysz prawdziwą chęć dzielenia się najlepszymi rozwiązaniami, jakie sprawdzają się dla Ciebie i Twoich klientów – szybko zbudujesz wokół siebie wspierającą Cię i polecającą Cię społeczność. Ale uważaj – słowa klucze padły w poprzednim zdaniu. Wczytaj się uważnie. Dodatkowo – dowiedz się, czego ludzie chcą się dowiedzieć. Nie zgaduj. Zapytaj.

Ta sama zasada działa we Wszechświecie. Nazywa się też trzecim prawem dynamiki Newtona. W skrócie: ile energii wkładasz, tyle wróci do Ciebie.

** NIE OCZEKUJ NICZEGO W ZAMIAN, BO ODWRÓCISZ EFEKT **

Oczekiwania zdają się być wpisane w naszą naturę. Oczekujemy lojalności, wierności, prawdomówności. Oczekujemy wiele od innych, a coraz mniej od siebie.

Prawdziwy sekret przyciągania tkwi w odpuszczeniu oczekiwań i działaniu na rzecz drugiego człowieka bezinteresownie – z pełni otwartego serca i miłości.
Gdy do tego dołożysz świadomość o swojej wartości i tym, jak wiele wnosisz – nie będziesz musiała tej wartości bronić. Ona po prostu będzie doceniana przez innych – przez odpowiednie podejście i odpowiednie opłacanie Cię.

** ZADBAJ O SWOJE DOBRE INTENCJE **

Dopóki nie przyznałyśmy się przed sobą, że nasze prawdziwe intencje są skupione tylko na zadowoleniu własnego ego – dopóty nie miałyśmy spełnienia i zadowolenia z pracy (włącznie z efektami finansowymi).

Przyjrzyj się swoim intencjom. I jeśli czujesz, że mówienie o górnolotnej misji kończy się tylko na mówieniu – popracuj nad tym, aby poczuć, co jest naprawdę Twoją wewnętrzną misją. Nie ma złych intencji. Jeśli chcesz spełniać swoje cele – przekieruj uwagę na służenie innym. Pokora, to klucz do czystych intencji, wspierających realizację Twoich marzeń.

** STOSUJ TO, CZEGO UCZYSZ **

Wszyscy ludzie, od których się uczymy i którzy są dla nas wielką inspiracją – są ludźmi żyjącymi tym, czego teraz uczą innych. Finanse (w szerokim rozumieniu tego słowa) są czymś, czym żyje nasz doradca finansowy i strategiczny naszej spółki. Rozwój wewnętrzny i duchowy, to coś czym żyje Oprah Winfrey – nasza wielka inspiracja.

Marketing, przedsiębiorczość, podróże i rozwój duchowy to coś, co stało się w pełni nasze. Każdy z tych obszarów ze sobą współgra w harmonii i uzupełnia się. Możemy podróżować, dzięki takiemu stylowi pracy i życia jaki mamy. Możemy budować dwie firmy dzięki odpowiedniemu podejściu do siebie i innych. Możemy czerpać z życia na 100%, wiedząc czego chcemy – bo budujemy swoje marki świadomie.

Gdybyśmy nie stosowały od dawna i nie testowały na sobie tego wszystkiego, co teraz Ci przekazujemy, nie byłybyśmy w tym spójne. A co za tym idzie, nie żyłybyśmy w zgodzie ze swoimi wartościami.

** NIE WSTYDŹ SIĘ SWOICH WARTOŚCI **

Właśnie… Nie wstydź się tego, w co wierzysz. Jeśli chcesz przyciągać ludzi podobnie myślących i podobnie żyjących – albo takich, którzy dążą do podobnych wartości – pokaż kim jesteś. Nie chowaj głowy w piasek. Stojąc za kurtyną lub za ekranem nie dajesz innym szansy na poznanie Twojej energii.

Jeśli teraz zastanawiasz się, dlaczego ludzie nie lgną do Ciebie – zastanów się, czego jeszcze o Tobie nie wiedzą, a co – pokazane – może sprawić, że szybciej się do Ciebie przekonają.

Wiemy, o czym piszemy. Same długi czas wzbraniałyśmy się przed dzieleniem o naszym mentalnym i duchowym podejściu do biznesu i życia. Myślałyśmy, że tylko wpisane w jakieś sztywne ramy, będziemy przynależały. Aż przestało nam zależeć na tym, aby przynależeć. Chcemy być po prostu sobą – w 100%.

** WYJDŹ PO TO, CZEGO CHCESZ **

Aby mieć to, czego chcesz – musisz po to wyjść. Wyjście wiąże się z podejmowaniem ryzyka, wykazaniem się odwagą, wejściem w nieznane, robieniem rzeczy, których czasem nie chcę się robić. Podczas tego wychodzenia można nauczyć się o sobie bardzo dużo.

Znamy niewiele osób, które z odwagą i ciekawością wychodzą po to, czego chcą. A to właśnie ta ciekawość tego, co jest za rogiem, pozwala osiągać jeszcze więcej, niż się spodziewamy na początku.

Kiedy my chciałyśmy pojechać na wydarzenie z Oprah Winfrey albo pojawić się na koncercie Alicii Keys w Dubaju – nie stało się to samo. Wyszłyśmy po swoje. Podjęłyśmy szybkie decyzje i szybkie działania, aby to stało się dla nas realne.

Którą z tych zasad zabierasz ze sobą i idziesz po swoje? Która najsilniej z Tobą rezonuje?

Daj znać. ⌨️

Pozdrawiamy,
Honorata, Sylwia
Mentorki Biznesu i Zwiększania Sprzedaży, Inwestorki, Stare Dusze

P.S. Jeśli szukasz osób, które mogą wesprzeć Cię w rozwoju biznesu oraz mentalnie podtrzymać Cię w momentach spadku – napisz do nas, w treści maila opisując, czym się zajmujesz. Mail: kontakt@embraceyourlife.pl