Podnieś wibracje ciała, umysłu i ducha. Utrzymaj wzniosłe emocje na dłużej i naturalnie ucieleśniaj więcej pozytywnych doświadczeń.

DOŁĄCZ DO NAS W PROCESIE:

Wysokie Wibracje ®

(w praktyce)

Podnieś wibracje ciała, umysłu i ducha. Utrzymaj wzniosłe emocje na dłużej i naturalnie ucieleśniaj więcej pozytywnych doświadczeń.

Dołącz do nas w procesie:

WYSOKIE WIBRACJE

(w praktyce)

 • Masz wrażenie, że nie żyjesz swoim życiem na 100%?
 • Nie umiesz poradzić sobie z nawracającym lękiem, albo miewasz wybuchy złości czy też zawieszki, w których bez powodu bywasz smuta/y?
 • Ciężko Ci na dłużej utrzymać wzniosłe emocje, jak radość, spokój, akceptacja, wdzięczność??
 • Zmagasz się z brakiem spełnienia w sferze relacji, finansów czy zdrowia – mimo tego, że może już dłuższy czas nad nimi pracujesz?
 • Nie wiesz, jak znaleźć przyczynę zablokowanej w Tobie energii i ją uwolnić, aby uzdrowić ciało (mimo wielu prób)?
 • Ciężko Ci odnaleźć większy sens trudnych doświadczeń?
 • Znasz na wylot prawo przyciągania, ale afirmacje i wizualizacje dla Ciebie nie działają – wkurza Cię, że inni przyciągają sobie wszystko o niebo szybciej?

TO TERAZ - rozluźnij na chwilę ramiona i pośladki.
I WYOBRAŹ SOBIE, JAKBY TO BYŁO:

DOKŁADNIE TE UMIEJĘTNOŚCI MOŻESZ SOBIE PORADOWAĆ PRZEZ ZINTEGROWANIE ŚWIADOMOŚCI I POGŁĘBIENIE INTELIGENCJI DUCHOWEJ - W PROCESIE:

Wysokie Wibracje®

(w praktyce)

I to wszystko bez sztucznego haju, zmuszania się do pozytywnego myślenia,
czy prób oszukiwana swojego umysłu.

Wartość szkolenia: 450 zł
+ wartość Bonusów: ponad 370 zł

AKTUALNIE

111 zł

(najniższa cena z ostatnich 30 dni: 91 zł)

TWOJA WIBRACJA TWORZY TWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ

Prawo Wibracji uczy nas, że wszystko na tym świecie, materialne i niematerialne, składa się z energii wibrującej z określoną częstotliwością. Gdy spojrzysz pod mikroskopem na Twoją skórę czy jakiś z pozoru bardzo twardy przedmiot – zorientujesz się, że wszystko wibruje. Żyje. 

Twoje wibracje możesz określić przez jakość Twoich przeważających myśli oraz emocji. To one tworzą okoliczności Twojego obecnego życia.

Jeśli dziś w jakieś sferze życia nie masz tego, czego głęboko w sobie pragniesz – Twoim zadaniem jest po prostu dopasować się wibracyjnie do Twojego marzenia. Dosłownie – stać się z tym jednym.

Nawet, jeśli już to wiesz – powstaje pytanie, dlaczego wciąż jeszcze nie ucieleśniasz swoimi wibracjami jedności z Twoim pragnieniem, aby go doświadczać?

Odpowiedź jest prosta, choć bardzo niewygodna dla umysłu…

Większość ludzi wciąż funkcjonuje w roli ofiary, kata lub ratownika. Czyli w ego. A ego, to oddzielenie od wysokich częstotliwości – odwagi, akceptacji, radości, wdzięczności czy miłości.

To właśnie brak świadomości, w jakich obszarach życia tkwisz jeszcze w jednej z tych ról, oddziela Cię od spełnienia i wejścia w wyższy wymiar miłości.

JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ WEJŚĆ W PROCES PODNOSZENIA WIBRACJI Z NAMI – ODKRYJESZ, POD JAKIMI MOTYWAMI I SCHEMATAMI SKRYWA SIĘ TWOJE EGO, JAK DAĆ SOBIE NAJPIĘKNIEJSZE EMOCJE I UCZUCIA ORAZ JAK UZDROWIĆ SWOJĄ DUSZĘ.

Zrozumiesz, na jakim etapie Twojej podróży duchowej jesteś w konkretnych sferach życia oraz, co sobie podarować, aby wznieść się do poziomu odwagi, akceptacji, miłości czy wybaczenia.

To wszystko sprawi, że Twoje wibracje podniosą się naturalnie. Nie będziesz potrzebować do tego żadnych sztuczek na oszukiwanie umysłu, wypieranie przeszłości czy sztuczne myślenie pozytywnie.

Wysokie Wibracje®

(w praktyce)


to szkolenie online, podczas którego:

Dostaniesz bardzo jasną MAPĘ, dzięki której (nareszcie) dokonasz realnej zmiany w wielu sferach życia.

Otrzymasz 3 potężne PRAKTYKI na kolejne 3 tygodnie (jedna na tydzień), dzięki którym Twoje wibracje realnie się podniosą (A wiesz, z czym się wiąże podniesienie wibracji? Z bezwysiłkową materializacją najpiękniejszych doświadczeń!).

Doświadczysz 4 STANÓW ŚWIADOMOŚCI i rozpoznasz, jak objawiają się one w Twoim życiu. Ta wiedza będzie drogowskazem, dzięki któremu w konkretnych sytuacjach swojego życia będziesz wiedzieć, po jakie narzędzie sięgnąć, aby szybko sobie pomóc i wyjść z pułapek emocjonalnych lub mentalnych.

Szybko zrozumiesz, dlaczego miesiące lub lata rozwoju nie przyniosły do tej pory skutku. Wszystkie historie “wskoczą na swoje miejsce” – zrozumiesz ich głębszy sens.

Dowiesz się, w jakich momentach swojego życia warto zadbać o pracę z emocjami, w jakich o pracę z umysłem, a w jakich o pracę z duszą.

Poznasz najszybsze metody pracy z emocjami, z umysłem i duszą.

Jeśli od dawna dopadają Cię różne bolesne dolegliwości lub choroby – dowiesz się, o co zadbać w pierwszej kolejności, aby wejść na ścieżkę uzdrawiania (także uzdrawiania ciała)

Zrozumiesz, jak działa Twój umysł i czym jest ego – poznasz 3 definicje i ograniczające wierzenia ego. Dostaniesz też proste ćwiczenie, dzięki któremu szybko rozpoznasz, jak wyjść z pułapek własnego umysłu.

Poznasz głębiej znaczenie prawa przyczyny i skutku, oraz przekonasz się, jak tworzyć skutek, który poprzedzi przyczynę.

Zrozumiesz, dlaczego prawo przyczyny i skutku powiązane jest z prawem karmy.

Zyskasz nowe spojrzenie na karmę i dowiesz się, jak uzdrawiać swoją duszę z powiązań karmicznych.

Nauczysz się wzbudzać w sobie poczucie JEDNOŚCI ze Wszystkim, co Jest i pozwolić życiu Cię wspierać – bez kontroli i oporu ego.

Popracujesz nad stanem koherencji umysłu i sercaprzenosząc ten stan z medytacji do życia codziennego.

Rozwiniesz swoją duchową inteligencję, a cała dotąd zbierana wiedza z zakresu rozwoju duchowego ułoży Ci się w jedną wielką całość

Po przejściu procesu zaczniesz odbierać przekazy, które udostępniamy dla Ciebie w podcaście Wysokie Wibracje (i innych szkoleniach) na głębszych poziomach. Przechodząc jeszcze raz te same szkolenia, usłyszysz i przyjmiesz 3 razy więcej…

I to wszystko, zebrane w jeden proces, da Ci:

» POCZUCIE SPOKOJU I POGŁĘBIONĄ ŚWIADOMOŚĆ O TYM, DLACZEGO WYSTARCZY PO PROSTU BYĆ

» JASNE ODPOWIEDZI O TYM, JAK PODNIEŚĆ SWOJE WIBRACJE, WYCHODZĄC ZE ZŁOŚCI, SMUTKU, LĘKU, POCZUCIA WINY I INNYCH TRUDNYCH EMOCJI

» ZDOLNOŚĆ CZĘSTSZEGO WCHODZENIA W STAN BEZWISIŁKOWEGO KREOWANIA ŻYCIA

» ORAZ… GDY TYLKO Z SERCA PODEJDZIESZ DO ZAWARTYCH W SZKOLENIU LEKCJI – SIĘGNIESZ STANU OŚWIECENIA

Oto szczegółowy SPIS MATERIAŁÓW:

1 » Inteligencja duchowa i 4 stany świadomości + mapa do pobrania

2 » Uzdrawianie ciała fizycznego i praca z cieniem (+ praktyka na kolejnych 7 dni)

3 » Dwie medytacje spotkania z wewnętrznym dzieckiem

4 » Materiał uzupełniający: Emocje i co one nam mówią

5 » Uzdrawianie umysłu i mechanizm ego (+ praktyka na kolejnych 7 dni)

6 » Materiał uzupełniający: Jak działa umysł i EGO

7 » Uzdrawianie duszy i skutek, który poprzedza przyczynę

8 » Prawo karmy i jak uzdrowić swoją duszę

9 » Serce i wzmacnianie poczucia jedności (+ praktyka na kolejnych 7 dni)

10 » Dwie medytacje koherencji serca i umysłu

11 » Stan oświecenia + podsumowanie szkolenia (+ dodatkowa praktyka na kolejnych 7 dni, dla chętnych)

Poznaj OPINIE uczestników

Poniższe opinie pochodzą od uczestników warsztatów „WYSOKIE WIBRACJE ® (w praktyce), które odbyły się na żywo w Warszawie 11 marca 2023.

Poznaj nas i intencję tego szkolenia...

Sylwia Sikorska & Honorata Lubiszewska

Na platformach podcastowch i naszym kanale YouTube możesz znaleźć ponad 190 odcinków naszego podcastu WYSOKIE WIBRACJE ®.

Od lat pomagamy tysiącom osób w podróży do pokochania siebie, uwolnienia trudnych emocji czy odbudowania relacji z energią pieniądza. 

Podczas naszej w wieloletniej pracy wspierania innych w poszerzaniu świadomości, zauważyłyśmy pewną zależność. 

Wiele osób ma naprawdę ogromną wiedzę duchową, w zakresie uzdrawiania, pracy z emocjami, z umysłem i podświadomością, czy kontaktem z Wyższym JA. 

Wiele osób zna techniki takie, jak: ustawienia systemowe, pracę z wewnętrznym dzieckiem, pracę z podświadomością, wizualizacje, afirmacje, uzdrawianie karmy, totalną biologię. 

Problem w tym, że te same osoby, choć wiele rozumieją i nawet “wszystko już to wiedzą” – jednocześnie kompletnie nie umieją w praktyczny sposób tej wiedzy zastosować dla siebie w codzienności.

Tak, aby  w sposób naturalny, za sprawą swoich myśli, emocji czy działań podnieść swoje wibracje i utrzymać wyższą częstotliwość na dłużej.

A tym samym – doświadczać najpiękniejszego wariantu rzeczywistości w różnych sferach życia. 

Wszystko we Wszechświecie jest ze sobą połączone niewidzialną nicią wibracji. 

Wzbudzenie w sobie poczucia jedności i połączenia sprawia, że z ciała i umysłu ustępuje wszelkie napięcie, oczekiwania, przywiązanie czy opór. 

 • Jak to się dzieje, że niektórzy faktycznie doświadczają spokoju, spełnienia i realnych zmian na lepsze, podczas gdy inni wciąż kręcą się wokół tematów nieuwolnionych emocji i po raz setny przerabiają dzieciństwo, wygrzebując kolejne historie i osłabiające schematy?
 • Dlaczego niektórzy nie są w stanie wyjść z roli ofiary, choć już im się wydaje, że zaczynają brać odpowiedzialność za to, jak myślą i czują?
 • Czy istnieje mapa, dzięki której krok po kroku wyjdę z pułapek emocjonalnych i mentalnych?

Właśnie po to, aby dać Ci jasne  odpowiedzi na te pytania, powstało szkolenie: “WYSOKIE WIBRACJE ® (w praktyce)”. 

Poznaj nas i intencję tego szkolenia

Sylwia Sikorska & Honorata Lubiszewska

Na platformach podcastowch i naszym kanale YouTube możesz znaleźć ponad 190 odcinków naszego podcastu WYSOKIE WIBRACJE ®.

Od lat pomagamy tysiącom osób w podróży do pokochania siebie, uwolnienia trudnych emocji czy odbudowania relacji z energią pieniądza. 

Podczas naszej w wieloletniej pracy wspierania innych w poszerzaniu świadomości, zauważyłyśmy pewną zależność. 

Wiele osób ma naprawdę ogromną wiedzę duchową, w zakresie uzdrawiania, pracy z emocjami, z umysłem i podświadomością, czy kontaktem z Wyższym JA. 

Wiele osób zna techniki takie, jak: ustawienia systemowe, pracę z wewnętrznym dzieckiem, pracę z podświadomością, wizualizacje, afirmacje, uzdrawianie karmy, totalną biologię. 

Problem w tym, że te same osoby, choć wiele rozumieją i nawet “wszystko już to wiedzą” – jednocześnie kompletnie nie umieją w praktyczny sposób tej wiedzy zastosować dla siebie w codzienności.

Tak, aby  w sposób naturalny, za sprawą swoich myśli, emocji czy działań podnieść swoje wibracje i utrzymać wyższą częstotliwość na dłużej. A tym samym – doświadczać najpiękniejszego wariantu rzeczywistości w różnych sferach życia. 

Wszystko we Wszechświecie jest ze sobą połączone niewidzialną nicią wibracji. 

Wzbudzenie w sobie poczucia jedności i połączenia sprawia, że z ciała i umysłu ustępuje wszelkie napięcie, oczekiwania, przywiązanie czy opór. 

 • Jak to się dzieje, że niektórzy faktycznie doświadczają spokoju, spełnienia i realnych zmian na lepsze, podczas gdy inni wciąż kręcą się wokół tematów nieuwolnionych emocji i po raz setny przerabiają dzieciństwo, wygrzebując kolejne historie i osłabiające schematy?
 • Dlaczego większość osób nie jest  w stanie wyjść z roli ofiary, choć już im się wydaje, że zaczynają brać odpowiedzialność za to, jak myślą i czują?
 • Czy istnieje mapa, dzięki której krok po kroku wyjdę z pułapek emocjonalnych i mentalnych?

Właśnie po to, aby dać Ci jasne  odpowiedzi na te pytania, powstało szkolenie: “WYSOKIE WIBRACJE ® (w praktyce)”. 

Dołączając od razu, otrzymujesz:

11 LEKCJI, DZIĘKI KTÓRYM POGŁĘBISZ SWOJĄ DUCHOWĄ INTELIGENCJĘ

3 POTĘŻNE PRAKTYKI NA KOLEJNE 3 TYGODNIE

4 MEDYTACJE WSPIERAJĄCE PRACĘ W PROCESIE

DOSTĘP W PANELU KURSANTA PRZEZ ROK OD DATY ZAKUPU

Ale to nie wszystko...

W procesie podnoszenia wibracji będą wspierały Cię dodatkowe BONUSY

BONUS #1 - WSPARCIE W GRUPIE NA FACEBOOKU

(wartość: bezcenna. Na tej stronie – w prezencie.)

Nieocenionym wsparciem podczas podnoszenia WIBRACJI jest zamknięta grupa wsparcia na Facebooku. Zero spamu i reklam.

Pełna obecność, poczucie jedności, zrozumienie i sporo praktycznych porad. My same także odpowiemy w grupie na Twoje pytania.

BONUS #2 - e-book "6 LEKCJI O WEWNĘTRZNYM DZIECKU"

(wartość: 39 zł Na tej stronie – w prezencie.)

Lekcje zawarte w tym e-booku pomogą Ci zrozumieć lepiej koncept wewnętrznego dziecka oraz od razu popracować nad pogłębieniem relacji ze sobą.

Nauczysz się obejmować czułością dotąd niezaopiekowane aspekty swojego “JA” i uzdrowić pewne doświadczenia z przeszłości, wyciągając z nich ważne lekcje o sobie na przyszłość.

BONUS #3 - nagranie sesji podnoszenia wibracji

(wartość: 222 zł Na tej stronie – w prezencie.)

Z nagrania dowiesz się, jakie są najważniejsze pułapki w procesie podnoszenia wibracji oraz co zrobić, aby pomóc sobie głębiej wejść w cały ten proces i zawarte w nim praktyki.

Ponad to, zobaczysz jak w praktyce dla rożnych sytuacji życiowych, którymi podzielili się uczestnicy – zastosować wiedzę i metody przekazane w procesie.

BONUS #4 - nagranie naszego wystąpienia FlowSummit 2023: "Stany świadomości o energii pieniądza"

(wartość: 111 zł Na tej stronie – w prezencie.)

Sesja o 4 stanach świadomości o energii pieniądza pokaże Ci, z jakiego etapu o swoim „JESTEM” tworzysz dziś swoją fizyczną i materialną rzeczywistość.

Zrozumiesz też, czego Ci trzeba, aby tworzyć materię z większą lekkością i zgodnie z naturalnymi i uniwersalnymi prawami Wszechświata.

Wartość szkolenia: 450 zł
+ wartość bonusów: ponad 370 zł

AKTUALNIE

111 zł

(najniższa cena z ostatnich 30 dni: 91 zł)

» Dostęp do szkolenia w panelu kursanta
natychmiast po wpłacie

» Proces pogłębiania duchowej inteligencji
rozłożony na 3 tygodnie praktyk

» Łącznie ponad 15 materiałów szkoleniowych
(lekcje, ćwiczenia, medytacje)

» BONUS: Nasze osobiste wsparcie w zamkniętej
grupie na Facebooku

» BONUS: e-book: „6 lekcji o wewnętrznym dziecku”

» BONUS: Nagranie sesji podnoszenia wibracji (2h, w tym 1h wykładu i 1h pytań i odpowiedzi)

» BONUS: Nasze nagranie wystąpienia z FlowSummit 2023 o 4 fazach świadomości o energii pieniądza.

Dla kogo szczególnie stworzyłyśmy to szkolenie?

Dla osób, które są już zmęczone wchodzeniem w rolę ofiary – mających gotowość wziąć odpowiedzialność za swoją kreację życia.

Dla osób, które w końcu chcą zacząć spełniać swoje marzenia i cele, urzeczywistniając najpiękniejsze doświadczania za sprawą swoich wibracji.

Dla osób, które czują, że czeka na nich coś więcej, niż tylko rutynowa i szara codzienność.

Dla osób gotowych zintegrować zdobywaną dotąd wiedzę z zakresu rozwoju osobistego i duchowego.

Dla osób, które chcą poznać ścieżkę do oświecenia.

Dla osób, które mają wiedzę z zakresu rozwoju, ale nie przekłada się ona na praktykę i konkretne zmiany na lepsze w różnych sferach życia.

Dla otwartych osób, które chcą nie tylko wiedzieć, ale też stosować.

FAQ

POZNAJ NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Nie, jest to inny program i proces. Mogą powtarzać się jedynie drobne elementy.

Rok od daty zakupu. 

Przechodzisz do uzupełnienia danych zamówienia.

Zaloguj się do panelu kursanta, jeśli masz u nas co najmniej jedno szkolenie.

Lub - zarejestruj się podczas składania pierwszego zamówienia.

Następnie opłać szkolenie wybraną metodą płatności. 

Po opłaceniu szkolenia otrzymasz do niego  natychmiastowy dostęp.

Zaloguj się swoim mailem i ustalanym przy zakupie hasłem przez poniższy link:

https://embraceyourbusiness.pl/moje-konto/

Tak, podczas składania zamówienia wpisz dane do faktury we wskazanym polu. 

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma: "Siła Historii Kobiet Honorata Lubiszewska" NIP: 5542808362

.