Monika Sobień-Górska przez rok badała świat rozwoju duchowego. Uczestniczyła w 53 ustawieniach Hellingerowskich, chodziła na kursy i warsztaty manifestacji, kręgi kobiet, szamańskie ceremonie.

Co tam odkryła o nauczycielach duchowych i o ludziach, którzy szukają w duchowości rozwiązania swoich życiowych wyzwań?

To wszystko opisała w swojej najnowszej książce
„Rok w którym szukałam SENSU i ukojenia. Między Wiarą, Terapią a Biznesem.”

W pierwszym z 3 odcinków rozmawiamy z nią głównie o WIERZE.

W tym – o Bogu, wychodzeniu z kościoła, o tym co znajdujemy jako substytut. I o tym, czy nauczyciele duchowi na których trafiamy, mogą nam pomóc, czy częściej zaszkodzić.

Zaprosiłyśmy Monikę do tej rozmowy nie tylko jako bohaterki książki.

Ta rozmowa pomaga nam nazwać dla Ciebie pewne rzeczy słowami osoby, która zbadała ten świat jako uczestnik. Zwracając uwagę na to, co często bywa bardzo istotne dla Twojego dobrostanu, a co Twój umysł może bagatelizować lub pomijać.

Książka daje cenne wglądy w pełną dokumentację i osobiste spostrzeżenia. To reportaż wcieleniowy, w którym nie brakuje m.in. odważnych odkryć autorki na jej własny temat.

Jesteśmy pewne, że to będzie cenna pozycja w Twojej bibliotece.

KSIĄŻKA – LINK 

AUDIOBOOK – LINK

Zapraszamy do dyskusji i dzielenia się tym, co czujesz, że jest dla Ciebie ważne w kontekście tego odcinka.
Z najlepszymi intencjami,
Sylwia, Honorata

***

ODTWARZAJ PRZEZ YouTube