Odbierz bezpłatny dostęp do VOD szkolenia:

Jak obserwować i czytać ENERGIĘ, zgodnie z duchowym BHP?

JEŚLI PODCZAS TWOJEJ PRACY WAŻNE JEST DLA CIEBIE ZACHOWANIE JAK NAJWYŻSZEGO WIBRACYJNE POZIOMU ENERGII, ALE JEDNOCZEŚNIE DOŚWIADCZASZ SPADKÓW, POCZUCIA WYSSANIA LUB PRZEJMUJESZ BÓL CZY CZYJĄŚ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA JEGO SAMOPOCZUCIE I ZMIANĘ – TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE.

Podając maila poniżej, odbierasz bezpłatnie dostęp do VOD szkolenia i wyrażasz chęć otrzymania od nas zaproszenia do pełnej wersji procesu online: BHP (współczesnej) SZEPTUCHY.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ Z TEJ BEZPŁATNEJ LEKCJI?

Oto, czego się nauczysz:

Poznajmy się

SYLWIA SIKORSKA & HONORATA LUBISZEWSKA

Razem od 2018 roku uczymy ludzkim językiem o rozwoju duchowej natury człowieka.

Możesz znać nas z podcastu WYSOKIE WIBRACJE

VOD: „Jak czytać i obserwować energię zgodnie z duchowym BHP?” to szkolenie wprowadzające do pełnej wersji procesu online: BHP (współczesnej) SZEPTUCHY. 

Szkolenie dla Szeptuch i Szamanów to zbiór naszych doświadczeń, obserwacji i wglądów, w pracy z klientami podczas sesji czy szkoleń online w zakresie rozwoju duchowego.

Zawierają one wiedzę o tym, jak zadbać o siebie, o swoją energię i o swojego klienta w perspektywie krótko i długofalowej. Po to, aby praca w służbie innym mogła dawać Ci satysfakcję i spełnienie, a jednocześnie rozwijać Cię przez wiele lat tego wcielenia.

A Twoim klientom uświadamiać, jak ważnym towarzyszem ich podróży ku pogłębianiu świadomości jesteś.

© Copyright 2014 -2024

© Copyright 2014 -2024